React'Up#7 - React&React Native Meetup

Oct 21, 2019 · Gdynia, Poland

Seria spotkań React’Up powstała jako reakcja na potrzebę poszukiwań innowacyjnych rozwiązań w pracy z React i React Native i wymiany doświadczeń.
Nie ograniczamy się tylko do tych technologii, jesteśmy ciekawi wszystkiego co nowe i związane
z programowaniem w JavaScript.

Zapraszamy na siódmą już edycję React’Up:

Rozkład jazdy:

Adam Marczyk, który opowie o “Stylowaniu w React”

Adam jest IT Developerem w Nordea. Specjalizuje się w React. Pomaga innym w nauce programowania, prowadząc warsztaty i kursy. Mówca konferencyjny. Stara się prowadzić blog. Entuzjasta programowania funkcyjnego. Łowca informacji dotyczących nowatorskich rozwiązań technologicznych.

Wojciech Bilicki wystąpi z tematem “ReasonML - Co? Po co? Jak?”

Wojtek zajmował się zarówno warstwą backendową (Java, PHP, Ruby On Rails), aplikacjami mobilnymi (iOS, Android), ale od jakiś dwóch lat mocno się zakorzenił w ReactJS. Obecnie pracuje nad dużym projektem React Native. Fan planszówek i jazdy na rolkach. W wolnych chwilach uczy się gry na perkusji.

Po wystąpieniach znajdzie się tradycyjnie czas i przestrzeń na networking. Nie zabraknie przekąsek w towarzystwie browara lub innych mniej wyskokowych trunków ;)

Event organizers
  • React'Up#7

    Seria spotkań React’Up powstała jako reakcja na potrzebę poszukiwań innowacyjnych rozwiązań w pracy z React i React Native i wymiany doświadczeń. Nie ograniczamy się tylko do tych technologii, jesteśmy ciekawi wszystkiego co nowe i związane z programowaniem w JavaScript. Zapraszamy na siódmą już edycję React’Up: Rozkład jazdy: Adam Marczyk, który opowie o “Stylowaniu w React” Adam jest IT Developerem w Nordea. Specjalizuje się w React. Pomaga innym w nauce programowania, prowadząc warsztaty i kursy. M

    Recent Events
    More

Are you organizing React'Up#7 - React&React Native Meetup?

Claim the event and start manage its content.

I am the organizer
Social
Rating

based on 0 reviews