PTaQ XXII, zapraszamy!!!!

Apr 28, 2015 · Poznań, Poland

Zapraszamy na nasze XXII spotkanie - tym razem głównie o automatyzacji (nie tylko testów!!!) oraz nowa lokalizacja jak i debiuty prelegentów. Spotkamy się 28 kwietnia (wtorek) w siedzibie firmy SII (ul. Głogowska 31/33). Startujemy jak zwykle o godz. 18:00.

50 Twarzy Test Complete’a

Będzie o platformie do automatyzacji testów - Test Complete, które konkuruje z takimi narzędziami płatnymi jak HP QTP. Autorzy opowiedzą o swoim doświadczeniu z powyższym narzędziem, a wnioskami popartymi praktycznymi przykładami podzielą się z obecnymi na spotkaniu.

Daniel Safiński i Mikołaj Jarmużek - Quality Assurance Specialists z Sii. Uważają, że podstawą dobrego automatu, jest odpowiednia implementacja, a ta bez człowieka nie jest możliwa. Prywatnie miłośnicy sportów. Mikołaj lubi bieganie, windsurfing i narciarstwo (a ich połączenie z podróżowaniem to dla niego mieszanka idealna). Daniel lubi boks oraz gotowanie. Jego zdaniem, w boksie jest jak w kuchni - "nie włożysz serca, nie wygrasz"

Testing in Chef

Prezentacja będzie zawierała lokowanie produktu Chef. Prelekcja będzie omawiała doświadczenie przy testowaniu i wdrażaniu Chefa podczas zamiany i utrzymania procesu deploymentu. Pokażę również co można robić i nie robić gdy aplikacje i środowiska się mnożą. Prezentacja mam nadzieję wzbudzi dyskusję z której urodzą się kolejne wystąpienia.

Radosław Palczyński - Senior DevOps Engineer w firmie Pearson English Poznan Office (dawniej Pearson IOKI). Orędownik i wykonawca automatyzacji na każdym polu. Za dnia żągluje tak by wszystko było ognioodporne. Po godzinach Firedencer tańczący z ogniem.

Jak zwykle po spotkaniu będzie okazja do nieoficjalnych rozmów,....

Przypominamy, iż nasze spotkania są darmowe, otwarte dla wszystkich oraz nie wymagają rejestracji.

Event organizers
  • PTaQ

    Celem PTaQ, czyli Poznań Testing and Quality Group, jest propagowanie wiedzy testerskiej poprzez zorganizowanie spotkań połączonych z praktycznymi ćwiczeniami - "Testing Dojo". PTaQ jest skierowany nie tylko do ludzi już zajmujących się szeroko pojętą jakością oprogramowania, ale również dla studentów jak i osób chcących poznać tą część etapu wytwarzania oprogramowania.

    Recent Events
    More

Are you organizing PTaQ XXII, zapraszamy!!!!?

Claim the event and start manage its content.

I am the organizer
Social
Rating

based on 0 reviews