IT w Przemyśle - bezpłatna konferencja

Nov 16, 2017 · Kraków, Poland

Już 16 listopada serdecznie zapraszamy do Krakowa na konferencję "IT w Przemyśle", która dotyczy nowych technologii i rozwiązań IT dla rozmaitego typu i różnej wielkości przedsiębiorstw przemysłowych.

Udział w wydarzeniu jest całkowicie bezpłatny!

W trakcie organizowanego wydarzenia zostaną wskazane rozwiązania i przytoczone konkretne studia przypadków, które mogą pomóc Państwu dobrać technologie potrzebne akurat w Państwa Firmie.

Swój udział potwierdziły już takie firmy jak: Komputronik Biznes, Samsung, LOG Systems, Oracle, Arrow, A+C Systems oraz APR System.

Wybrane prelekcje:
* Świadomy człowiek bezpieczna maszyna wydajny proces czyli wyzwania cyberbezpieczeństwa w czasach Przemysłu 4.0 (Marek Damaszek - TAURON Polska Energia SA)
* Gotowe rozwiązanie wspierające wdrożenie RODO (Grzegorz Filarowski, LOG Systems)
* Pułapki projektów IT (Krzysztof Daniel - Leading Edge Forum)
* Jak uregulować odpowiedzialność dostawcy IT w umowach na wdrożenie systemów i na świadczenie usług IT (radca prawny Łukasz Wieczorek - Konieczny, Wierzbicki Kancelaria Radców Prawnych Sp. p.)
* Nowoczesna komunikacja wizualna w przemyśle i BHP (Komputronik Biznes)
* RODOwity polski system - Statlook - Przemyślane Zarządzanie w Przemyśle (bezpieczeństwo danych osobowych, sprzęt, oprogramowanie i użytkownicy) (Piotr Kubiak - A+C Systems)
* Wdrożenie systemu do zarządzania projektami w firmie produkcyjnej - studium przypadku (Piotr Such, APR System)
* Kolejne tematy już wkrótce…

Informacje o tematach prelekcji i wystawcach będą dodawane na bieżąco, zatem zachęcamy do śledzenia szczegółów na stronie konferencji.

Jedynym warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsza rejestracja, którą wraz z innymi szczegółami znajdą Państwo na stronie: http://gigacon.org/event/przemysl_17/

Event organizers
Social
Rating

based on 0 reviews