× Logo@2x
Eventil Find Tech Events
Official
In Play Store
View
× Logo app store
Eventil
Official
In App Store
View
Jinkubator 50 - Koduj po angielsku i mów po polsku. Bez bugów- Tomasz Skowroński

Tue, 28 Jun 2016 8:15 PM

Tickets

Jinkubator 50 - Koduj po angielsku i mów po polsku. Bez bugów- Tomasz Skowroński

Zapraszamy na Jinkubator 50, który odbędzie się we wtorek 28 czerwca o godzinie 18:15 na Wydziale Matematyki Informatyki i Mechaniki UW (Banacha 2), w sali 3180.

Tytuł: Programuj reaktywnie, koduj po angielsku i mów po polsku. Bez bugów.

O prezentacji:

A gdyby amerykańscy naukowcy opracowali DSL oparty o język polski? Czy programiści, kodujący na co dzień po angielsku, mieliby jakiekolwiek szanse? Czy w ogóle możliwe jest zrozumienie języka zachodniosłowiańskiego bez wykorzystania uczenia maszynowego (ang. machine learning)?

Dowiedz się więcej na temat sztuki przetrwania w kraju opanowanym przez anglicyzmy, korpomowę i slang IT. Liczby, waluta, stringi i czas; utrata precyzji czy wycieki pamięci to nie jedyne błędy, jakie możesz popełnić.

Oczami programisty odkryj polszczyznę na nowo i poznaj jej najciekawsze ograniczenia i możliwości. Nie będzie kodowania na żywo, ale nie zabraknie praktycznego podejścia do najpopularniejszego w Polsce języka.

O prelegencie:

Tomasz Skowroński - Programista, miłośnik JVM, przyjaciel androidów, bywalec hakatonów, uzależniony od kawy i czystego kodu, gracz, użytkownik podkastów i rowerów miejskich.


Sponsorem spotkania jest 4Finance ITNa spotkaniu będzie PIZZA.

Po spotkaniu zapraszamy na networking w pobliskiej klubokawiarni.

-----------------------------------------

Przypominamy, że czekamy na zgłoszenia Waszych prezentacji (do wyboru od 15 min do 120 min) FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY JINKUBATOR i FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY REGULARNE

Jeśli się wahasz czy Twój pomysł się nada, to zapraszamy do kontaktu z organizatorami, albo bezpośrednio na spotkaniu, albo poprzez wiadomości meetupa, albo w dowolny wybrany sposób.

Event Organizers

Are you organizing Jinkubator 50 - Koduj po angielsku i mów po polsku. Bez bugów- Tomasz Skowroński?

Claim the event and start manage its content.

Claim this event
Social
Rating

based on 0 reviews