×
Eventil - Find Tech Events
Official mobile app
FREE - In Google Play
View
×
Eventil
Official mobile app
FREE - In App Store
View

ProductTank Istanbul Meetup #7 - Fikir Geliştirme Atölyesi

Aug 25, 2019 · Şişli, Turkey

Etkinlik Programı: (25 Ağustos Pazar)
14:00 – 14:30 İkram & Networking
14:30 – 19:00 Ideation for Entrepreneurs
19:00 – 19:30 Networking

Girişimciler için yeni fikirler üretmek her zaman çok önemli olmuştur. Bu workshop'umuzda ise eğitmen Engin Özören ile farklı metodlar kullanarak yeni fikirler nasıl üretebileceğimizi deneyimleyeceğiz.

Engin Özören kimdir?

Sunum Sanatkarı – Fikir Geliştiricisi

1985 İstanbul doğumlu Engin ÖZÖREN, 2008 yılında İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi’nden mezun oldu. Üniversite hayatı boyunca; teknoloji perakendesinde ürün tanıtım temsilcisi olarak çalıştı. Kurumsal çalışma hayatına 2007 yılında Mercedes-Benz Türk’te bayi danışmanı olarak başladı. Sonrası Philip Morris International’da satış temsilcisi olarak görev aldı. PMI Satışta başladığı kariyerini çeşitli görevlerde İstanbul, Ankara ve son olarak İzmir’de sürdürdü. 2012 yılında EEMA Güney kümesi ürün geliştirme iş analistliği görevine atandı. [masked] yılları arasında artan sorumluluklarla EEMA Güney kümesi içinde sürekli iyileştirme ve eğitim koordinatörü olarak çalıştı. 2016’da Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) ile birlikte iş başı eğitim programı gerçekleştirdi ve İŞKUR’un Ege Bölgesi en iyi uygulama ödülünü kazandı. 2017 yılı itibariyle Pfizer İlaçlarında merkez çalışanlarının eğitim gelişim süreçlerinden sorumlu eğitim müdürü olarak çalışmaktadır. Türkiye Kalite Derneği (KALDER), Avrupa Kalite Vakfı (EFQM), Girişim Haraketinde (GH) gönüllü çalışmalarda bulunan Engin’in ayrıca yaşam boyu öğrenme felsefesine bağlılığı 2017 senesinde İstanbul Bilgi Üniversitesi Uluslararası Finans Masterını derece ile mezun olmasını sağlamıştır. Son olarak Bahçeşehir Üniversitesi Yüksek Lisans programlarında Tasarım Düşüncesi ve İnovasyon dersinin öğretim görevlisi olarak sorumluluk almıştır.Hikayeleri ve fikirleri sahnede sunmak ve iş sunumları tasarımı yapmak adına uzmanlaşan ve bu konuda çok çeşitli kurumlara eğitim vererek bilgisini paylaştıkça çoğaltacağına inanan Engin, eğitim sırasında sizleri geliştirirken kendisinin de gelişeceğine inanmaktadır.

ING İnovasyon Merkezi
ING Bank'ın Dijital İnovasyon Atölyesi olarak Mayıs 2016'da hayata geçirilmiştir. AR-Ge çalışmaları ile kurum içi girişimcilik faaliyetlerinin yürütülmesi ve startup ekosistemiyle işbirliklerinin geliştirilmesi için merkez rolü oynamaktadır.

Event organizers
  • ProductTank Istanbul

    ProductTank provides an opportunity for Product Managers in Istanbul to exchange ideas and experiences about Product Design, Development and Management, Business Modelling, Metrics, User Experience and all the other things that get us excited. Events include talks from guest speakers on topics around product management, networking opportunities, and a good old-fashioned chin-wag over a beer or two. We're open to companies big and small. We also welcome early-stage technology businesses looking to learn h

    Recent Events
    More

Are you organizing ProductTank Istanbul Meetup #7 - Fikir Geliştirme Atölyesi?

Claim the event and start manage its content.

I am the organizer
Social
Rating

based on 0 reviews

Featured Events