Praktyczny Machine Learning - Podstawy

Jul 15, 2017 · Kraków, Poland

W imieniu Women Techmakers Kraków, Google Developers Group Kraków, Machine Learning Study Group oraz Women in Technology zapraszamy na warsztaty z Praktycznego Machine Learningu, skierowane do osób chcących postawić pierwsze kroki w świecie uczenia maszynowego.

W trakcie warsztatów:
* Nauczysz się korzystać ze środowiska Jupyter
* Poznasz podstawowe metody analizy danych i najpopularniejsze algorytmy uczenia maszynowego
* Napiszesz swój pierwszy uczący się model

Wymagania dla uczestników
* podstawy z Pythona
* własny laptop wraz z zasilaczem 
* zainstalowane środowisko Anaconda 

Ilość miejsc ograniczona. W cenie biletu drobny catering. 
Bilety dostępne będą od środy, 5go lipca, od godziny 21:00. 

- PROWADZĄCY -
Szymon Stankiewicz 
Student Informatyki Analitycznej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Laureat i finalista wielu algorytmicznych konkursów, który na studiach postanowił rozszerzyć swą pasję o Machine Learning. Jego naukowe zainteresowania skupiają się głównie na teorii grafów, przetwarzaniu języka naturalnego i reinforcement learningu.

Michał Soboszek 
Student Matematyki Komputerowej na Wydziale matematyki i Informatyki Uniwersytetu Jagielońskiego. Wiceprezes Naukowego Koła Robotyki i Sztuczniej Inteligencji. Współzałożyciel Machine Learning Study Group (MLSG) - inicjatywy promującej rozwój Machine Learningu. Obecnie jego naukowe zainteresowania skupiają się na teoretycznych aspektach Machine Learningu.

Event organizers
  • GDG Krakow

    GDG Kraków to społeczność użytkowników i developerów technologii Google. GDG Kraków is an independent group; our activities and the opinions expressed on this Meetup should in no way be linked to Google, the corporation. Our [Google+](https://plus.google.com/107562802227561437057).

    Recent Events
    More

Are you organizing Praktyczny Machine Learning - Podstawy?

Claim the event and start manage its content.

I am the organizer
Social
Rating

based on 0 reviews