PPoSh #10

Apr 10, 2018 · Wrocław, Poland

Witajcie!

Czy też tak macie, że w pracy siedzicie z nogami na stole, popijacie drinki, a małe gnomy wykonują robotę za was? Nie? No to tak jak i my :) Mówi się trudno i żyje sie dalej.
Coby nieco rozweselić wtorkowy wieczór zapraszamy na kolejne, tym razem dziesiąte spotkanie - naszej małej grupy. To spotkanie odbędzie się w ramach GeekWeekWro. Tematem przewodnim będzie Release Pipeline czyli:
‘Jak to jest zrobione’ - Moduły PowerShella grupy PPoSh.
Release Pipeline na przykladzie PPoShTools i innych. GitHub, Appveyor, PowerShell Gallery – udane Trio. Git oraz TeamCity to równie dobry Duet. Co ma WinAdmin do Continuous Delivery i jak to wyszło, że nam wyszło.

A po spotkaniu - tradycyjnie udamy się wspólną degustację ulubionego napoju krasnoludów i porozmawiamy o tych małych gnomach! :)

Zagadnienie przedstawią zakręceni jak zwykle:
Mateusz Czerniawski, Tomasz Dąbrowski

Agenda:
17.00 - Networking
17.15 - Release Pipeline #part1
18.00 - krótka przerwa
18.10 - Release Pipeline #part2
19.00 - Zakoczenie i wspolne wyjscie pod Nasyp

Przypominamy, że można nas znaleźć w paru innych miejscach: Slack - pposh.slack.com - http://bit.ly/PPoSh-Slack (auto-invite form. ok 15 min opoznienie)
GitHub - https://github.com/pposhgroup
FaceBook - https://www.facebook.com/PPoShGroup
Twitter - @Arcontar, @Dom_Bros

Do zobaczenia!

Event organizers
  • Polish PowerShell User Group (PPoSh)

    This is a group for anyone interested in PowerShell, Windows, Automating, Scripting etc. All skill levels are welcome. This group started to meet to Learn, Search, Automate and Share knowledge. Looking forward meeting with everybody. https://www.facebook.com/PPoShGroup https://pposh.slack.com/messages https://github.com/pposhgroup

    Recent Events
    More

Are you organizing PPoSh #10 ?

Claim the event and start manage its content.

I am the organizer
Social
Rating

based on 0 reviews