Powitanie nowego sponsora: Ty kontra ekipa PGS. Zagraj z nami w Padbarze!

Apr 25, 2013 · Wrocław, Poland

W czwartek 25 kwietnia Wroc.NET wraz z zespółem PGS Software pojawi się w Padbarze. Zapraszamy wszystkich do wspólnego grania!

Wielu z nas lubi gry, dlatego czasami spotykamy się we wrocławskim pubie Padbar, jedynym takim miejscu we Wrocławiu, w którym zamiast tylko “siedzieć i pić piwo”, można pograć na konsolach lub w tradycyjne gry planszowe.

Tym razem, do wspólnych rozgrywek zapraszamy wszystkich fanów gier i bywalców Padbaru. Dla uczestników zabawy przewidujemy nagrody. Przede wszystkim jednak, zamierzamy dobrze się bawić i wygrać z Wami parę pojedynków ;).
W ekipie PGS zagości również przedstawiciel zaprzyjaźnionej Wrocławskiej Grupy .NET.
W PGS Software dużo projektów realizowanych jest właśnie w tym języku programowania, dlatego razem będziemy opowiadać m.in. o tej technologii, ale nie tylko. Wszystkim zainteresowanym opowiemy o tym, jak się u nas pracuje i jakie projekty realizujemy.
Wpadnij w czwartek 25 kwietnia do Padbaru (ul. Kazimierza Wielkiego 1, Wrocław) i spotkaj się z nami. Będziemy tam już od 19:00!
 

Event organizers
  • Wrocław .NET User Group

    Wrocławska Grupa .Net jest inicjatywą pasjonatów technologii .NET z Wrocławia i okolic. Celem grupy jest pogłębienie szeroko pojętego rozwoju własnej osoby poprzez wymianę doświadczeń, zdobywanie nowej wiedzy jak i umocnienie tej już istniejącej związanej z technologiami firmy Microsoft. Spotkania grupy są otwarte dla wszystkich, bezpłatne i odbywają się raz w miesiącu. W ramach spotkań odbywają się prelekcje, dyskusje oraz warsztaty.

    Recent Events
    More

Are you organizing Powitanie nowego sponsora: Ty kontra ekipa PGS. Zagraj z nami w Padbarze! ?

Claim the event and start manage its content.

I am the organizer
Social
Topics
Rating

based on 0 reviews