Power BI Report Server

Apr 12, 2018 · Praha 4, Czechia

S releasem Power BI Report Serveru umožnil Microsoft konečně využití moderního analytického nástroje bez nutnosti jakéhokoliv připojení k jeho cloudovým službám. Do rukou všech organizací se tak dostal nesmírně mocný nástroj, který umožňuje doslova všem maximálně jednoduchým způsobem prezentovat a vizualizovat data přímo z Vašeho datacentra.

Jaké jsou odlišnosti Power BI Report Serveru od klasické cloudové verze a jaké strasti Vás při jeho nasazení čekají nám poví Martin Haman (http://www.martinhaman.com/) - dlouholetý lektor, konzultant a bloger v oblasti Business Intelligence řešení. Tešte se na řadu konkrétních příkladů a živých ukázek. I z tohoto důvodu je přednáška vhodná prakticky pro kohokoliv, kdo se zajímá o Power BI.

Pozor: přednáška se tentokrát koná v hlavní budově České spořitelny (přímo na metru Budějovická)

Prednáška bude v češtině / Presentation will be in Czech language.

Event organizers
  • Czech PASS

    Welcome to Czech PASS! We are local user group of SQL Server professionals and enthusiasts. We continuously build a community that forms a free platform for sharing of know-how from all areas attached to Microsoft Data Platform - SQL Server. We are the first community of its kind in the Czech Republic. Anybody who is interested in its administering, maintenance, troubleshooting, consulting or who is developing  solutions, applications, business intelligence topping or is just SQL Server student or enthusia

    Recent Events
    More

Are you organizing Power BI Report Server?

Claim the event and start manage its content.

I am the organizer
Social
Rating

based on 0 reviews