Pod pokličkou UX týmu v Komerční bance

Nov 19, 2019 · Hlavní město Praha, Czechia

Akce je vyhrazena lidem z UX oboru.
PROSÍM O REGISTRACI POUZE S CELÝM JMÉNEM. Vstup do budovy banky je omezený a bez jména a občanského průkazu se dovnitř nedostanete. To platí i pro neregistrované (opravdu je tentokrát nebudeme pouštět).

Podívejte se pod pokličku UX týmu v Komerční bance

Na programu budou 2 odborné přednášky a diskuse s lidmi z UX týmu, na kterých se s vámi UX tým firmy podělí o své zkušenosti, ukáže, jak mají UX zapojené v jejich práci a na čem nejčastěji pracují. Vše formou odborné přednášky nebo případovky, abyste si hlavně odnesli nové zkušenosti. Vše doplněné dostatkem času na networking, pokud se s UX týmem budete chtít pobavit více do hloubky.

Vstup zdarma pouze po registraci zde. Je OMEZENÝ POČET MÍST. Hlaste se prosím jen pokud skutečně přijdete a vyplňte informace o vás na visačky.

Přednášky:
1) Před agilem, za agilem UX musí stát (Jan Vichr a Michal Panuška)
2) Od revoluce po evoluci mobilní banky (Vlastimír Havlíček)
3) Diskuse s UX týmem

K dispozici bude záznam na YT kanále a když vše bude fungovat, i online stream (na ten se zde nemusíte registrovat).
YT kanál se záznamy: https://www.youtube.com/channel/UCYSt1GFCVzQ2JyxqQ0PDPKQ
YT stream: doplníme

Přednášky:

Event organizers
  • UXZ.cz Meetups

    Podívejte se pod pokličku UX týmu ve firmách. Každé setkání se uskuteční v konkrétní firmě. Na programu budou 2 až 3 odborné přednášky, na kterých se s vámi UX tým firmy podělí o své zkušenosti, ukáže, jak mají UX zapojené v jejich práci a na čem nejčastěji pracují. Vše formou odborné přednášky nebo případovky, abyste si hlavně odnesli nové zkušenosti. Vše doplněné dostatkem času na networking, pokud se s UX týmem budete chtít pobavit více do hloubky. Záznamy přednášek jsou zpětně dostupné na Youtube kanál

    Recent Events
    More

Are you organizing Pod pokličkou UX týmu v Komerční bance?

Claim the event and start manage its content.

I am the organizer
Social
Rating

based on 0 reviews

Featured Events