56. spotkanie PLSSUG Kraków

Jun 9, 2016 · Seoul, Poland

Serdecznie zapraszamy na 56. spotkanie PLSSUG Kraków.

Uwaga: Zmiana terminu spotkania ze środy na czwartek!

KIEDY 
9 czerwca (czwartek) godz. 17:45

AGENDA
17:45 – 18:00 Rozpoczęcie spotkania, sprawy organizacyjne
18:00 – 19:00  Kursory w SQL Server - Tomasz Libera
19:00 – 19:15 Pizza Time, Networking
19:15 – 20:15 Funkcje SQL Server Management Studio - Te nowe... i te stare... – Marek Maśko
20:15 - 20:30 Zakończenie

ABSTRAKT SESJI
Funkcje SQL Server Management Studio - Te nowe... i te stare... - Każdy kto miał styczność z SQL Serverem na pewno miał też do czynienia z SQL Server Management Studio. Większość administratorów i developerów używa tej aplikacji w swojej pracy na co dzień. Ale czy to oznacza, że każdy zna pełną paletę opcji i możliwości jakie daje nam to narzędzie?
Na tej sesji przedstawię nowości jakie zostały wprowadzone w najnowszej wersji Management Studio oraz mało znane opcje i możliwości  dostępne w nim od dawna, a które dla wielu z Was mogą okazać się bardzo przydatne.

BIO PRELEGENTA
Tomasz Libera – Pracuje jako programista SQL Server w WSZiB w Krakowie, w zespole rozwijającym aplikacje zarządzania uczelnią. Prowadzi autoryzowane szkolenia i zajęcia dla studentów z zakresu SQL Server. Działa w grupie PLSSUG niemal od początku jej istnienia, lider krakowskiego oddziału. Jako prelegent SQLDay od konferencji w 2014 roku. Posiada m.in. certyfikaty MCT, MCSE Data Platform, MCITP-DBA, MCTTP-DD. Prywatnie pasjonat kolarstwa górskiego i maratonów MTB.
Marek Maśko - Na co dzień pracuje jako Główny Analityk Baz Danych w Sabre Polska gdzie rozwija bazę danych dla systemu planowania lotów. Wspiera duży międzynarodowy zespół programistów, testerów, wdrożeniowców oraz pracowników wsparcia technicznego. Fan optymalizacji zapytań oraz zgłębiania wiedzy o SQL Server Internals. Z SQL Serverem zawodowo związany od  2010 roku. Wcześniej programista Java oraz C#.

MIEJSCE
Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości w Krakowie, Al. Kijowska 14, sala 5K (parter)

Event organizers
  • Polish SQL Server User Group

    Polish SQL Server User Group (PLSSUG) is a community of Microsoft SQLServer geeks / professionals / users who want to share their experience and knowledge. PLSSUG is the official chapter of PASS (Professional Association for SQL Server) in Poland. The group is nonprofit and it does not represent Microsoft in any way. PLSSUG is ready to cooperate with other SQLServer communities around the world.

    Recent Events
    More

Are you organizing 56. spotkanie PLSSUG Kraków?

Claim the event and start manage its content.

I am the organizer
Social
Rating

based on 0 reviews