× Logo@2x
Eventil Find Tech Events
Official
In Play Store
View
× Logo app store
Eventil
Official
In App Store
View
56. spotkanie PLSSUG Kraków

Thu, 09 Jun 2016 7:45 PM

Tickets

Serdecznie zapraszamy na 56. spotkanie PLSSUG Kraków.

Uwaga: Zmiana terminu spotkania ze środy na czwartek!

KIEDY 
9 czerwca (czwartek) godz. 17:45

AGENDA
17:45 – 18:00 Rozpoczęcie spotkania, sprawy organizacyjne
18:00 – 19:00  Kursory w SQL Server - Tomasz Libera
19:00 – 19:15 Pizza Time, Networking
19:15 – 20:15 Funkcje SQL Server Management Studio - Te nowe... i te stare... – Marek Maśko
20:15 - 20:30 Zakończenie

ABSTRAKT SESJI
Funkcje SQL Server Management Studio - Te nowe... i te stare... - Każdy kto miał styczność z SQL Serverem na pewno miał też do czynienia z SQL Server Management Studio. Większość administratorów i developerów używa tej aplikacji w swojej pracy na co dzień. Ale czy to oznacza, że każdy zna pełną paletę opcji i możliwości jakie daje nam to narzędzie?
Na tej sesji przedstawię nowości jakie zostały wprowadzone w najnowszej wersji Management Studio oraz mało znane opcje i możliwości  dostępne w nim od dawna, a które dla wielu z Was mogą okazać się bardzo przydatne.

BIO PRELEGENTA
Tomasz Libera – Pracuje jako programista SQL Server w WSZiB w Krakowie, w zespole rozwijającym aplikacje zarządzania uczelnią. Prowadzi autoryzowane szkolenia i zajęcia dla studentów z zakresu SQL Server. Działa w grupie PLSSUG niemal od początku jej istnienia, lider krakowskiego oddziału. Jako prelegent SQLDay od konferencji w 2014 roku. Posiada m.in. certyfikaty MCT, MCSE Data Platform, MCITP-DBA, MCTTP-DD. Prywatnie pasjonat kolarstwa górskiego i maratonów MTB.
Marek Maśko - Na co dzień pracuje jako Główny Analityk Baz Danych w Sabre Polska gdzie rozwija bazę danych dla systemu planowania lotów. Wspiera duży międzynarodowy zespół programistów, testerów, wdrożeniowców oraz pracowników wsparcia technicznego. Fan optymalizacji zapytań oraz zgłębiania wiedzy o SQL Server Internals. Z SQL Serverem zawodowo związany od  2010 roku. Wcześniej programista Java oraz C#.

MIEJSCE
Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości w Krakowie, Al. Kijowska 14, sala 5K (parter)

Event Organizers

Are you organizing 56. spotkanie PLSSUG Kraków?

Claim the event and start manage its content.

Claim this event
Social
Topics
Rating

based on 0 reviews