PLNOG4Kids

Mar 1, 2015 · Warszawa, Poland

Już 2 marca odbywa się kolejna edycja konferencji PLNOG. Tym, razem widzimy się w Warszawie. Po raz kolejny szykujemy również niespodziankę dla najmłodszych. Ciekawskie maluchy zapraszamy na warsztaty PLNOG4Kids, podczas których zdobędą podstawową wiedzę dotyczącą Internetu i robotyki.

PLNOG4KIDS, to seria spotkań dla dzieci. Pierwsza edycja odbyła się dzień przed rozpoczęciem konferencji PLNOG, 29 września 2013 w Hotelu Galaxy w Krakowie. Podczas 2-godzinnego spotkania dzieci nie tylko znakomicie się bawiły, ale przede wszystkim dużo się nauczyły.

Więcej na temat wydarzenia oraz programu PLNOG4Kids: https://warszawa.plnog.pl/plnog4kids/

Event organizers
  • PLNOG

    PLNOG to jedna z największych, niezależna konferencja dla osób z branży telekomunikacyjnej. Uczestnikami PLNOG-a są przedstawiciele firm dostarczających usługi internetowe, telekomunikacyjne, jak również reprezentanci dużych firm, organizacji i korporacji, które korzystają z ich usług. Konferencja to forum wymiany informacji dla tych, którzy tworzą i rozwijają infrastrukturę telekomunikacyjną oraz analizują i nadzorują rozwój sieci w naszym kraju.

    Recent Events
    More

Are you organizing PLNOG4Kids?

Claim the event and start manage its content.

I am the organizer
Social
Rating

based on 0 reviews