×
Eventil - Find Tech Events
Official mobile app
FREE - In Google Play
View
×
Eventil
Official mobile app
FREE - In App Store
View

[Parti] TM x Raum - Haftaya Mola!

Feb 20, 2019 · Beşiktaş, Turkey

Nabersiniz, iyi misiniz? Yine işler güçler, tasarımlar, sunumlar derken kendimizi, kafamızı işten kaldıramıyoruz. Bir birini tekrar eden günler, haftalar. Hep bir tasarımcı ve yazılımcı etkinlikleri diyerek bir araya geliyoruz yine iş konuşuyoruz.

"Bu kadar kendimizi zorlamasak mı acaba." dedik ve bir mola verip kafaları boşaltmamız gerektiğine karar verdik. Kafalardan "Tasarımcı, yazılım bilmeli mi?", "Alaylı tasarımcı mı olunur?", "Zeplin kullanmasak olur mu?" gibi tüm soruları silip Akaretlerin en yeni mekanlarından RAUM'da bir araya geliyoruz.

Müzik, dans ve renk! Farklı ajanslardan ve şirketlerden farklı alanlarda çalışan herkes davetlimiz. Bu harika gecede kabin, Oxford'un en hızlı DJ'lerinden Alim Aker, değişik türler arasında kendine özgü bir tarz yakalayan, etnik elementlerle harmanlayacağı house ve disco setiyle Teff B, şimdiye kadar bir çok kulüpte çalan, Soundcloud'da sevilen setler hazırlayan Görkem Dokuman ve mutfağın hızlı çocuğu Orçun'a emanet.

Yoğun çalışma tempomuza mola verip biraz dans edelim.

Giriş tabi ki ÜCRETSİZ

Teff B: https://soundcloud.com/teffb
Alim Aker: https://soundcloud.com/alim-aker
Görkem Dokuman: https://soundcloud.com/gorkemdokuman

Event organizers
  • Tasarım Mutfağı

    Tasarımsal tüm konuları ele alacağız ve tartışacağız. Sadece bir YouTube kanalı olarak değil, bir komünite amacı ile başladığımız bu yolda bizlerle beraber Twitter ve Slack kanalından tasarım adına her şeyi konuşabilirsin. ► Slack : http://tiny.cc/tmslack ► Twitter : http://twitter.com/tasarimmutfagi ► Instagram : http://instagram.com/tasarimmutfagitv ► Youtube : http://youtube.com/tasarimmutfagi

    Recent Events
    More

Are you organizing [Parti] TM x Raum - Haftaya Mola!?

Claim the event and start manage its content.

I am the organizer
Social
Rating

based on 0 reviews

Featured Events