(P) Škoda - analytická platforma – S mocí přichází velká zodpovědnost

Oct 8, 2021 · Praha 3, Czechia
MÍT DATA Z KAŽDÉHO KOUTU SPOLEČNOSTI NA DOSAH RUKY PŘINÁŠÍ ROZSÁHLÉ MOŽNOSTI PRO HLEDÁNÍ ZAJÍMAVÝCH PŘÍLEŽITOSTÍ A NEOTŘELÝCH POHLEDŮ...

MÍT DATA Z KAŽDÉHO KOUTU SPOLEČNOSTI NA DOSAH RUKY PŘINÁŠÍ ROZSÁHLÉ MOŽNOSTI PRO HLEDÁNÍ ZAJÍMAVÝCH PŘÍLEŽITOSTÍ A NEOTŘELÝCH POHLEDŮ NA ROZLIČNÉ BYZNYSOVÉ POTŘEBY. MÍT DATA Z KAŽDÉHO KOUTU SPOLEČNOSTI NA DOSAH RUKY PŘINÁŠÍ ROZSÁHLÉ MOŽNOSTI PRO HLEDÁNÍ ZAJÍMAVÝCH PŘÍLEŽITOSTÍ A NEOTŘELÝCH POHLEDŮ NA ROZLIČNÉ BYZNYSOVÉ POTŘEBY.

Co to ale znamená poskytovat analytickou platformu konsolidující data napříč celou firmou z pohledu provozu takovéto platformy? Pojďte nahlédnout pod pokličku analytické platformy ve ŠKODA AUTO a zjistit, kolik neviditelné práce se skrývá za možností vybudovat v rámci platformy například líbivý report nebo pravidelně trénovat nový prediktivní model.

Přednášející:

Mgr. Jan Botorek, Data Analytics & Platforms

Jsme podnikatelský akcelerátor VŠE. Pomáháme inovativním nápadům a startupům na jejich cestě k úspěchu. Brázdíme vody businessu a vytváříme silnou startupovou komunitu. Jsme tu pro studenty, absolventy,startupisty korporace.

Dejte o sobě vědět a společně rozhýbeme Vaše podnikání! Pojďte s námi dělat business.
Co funguje u nás, nabízíme i vám!

Event organizers

Are you organizing (P) Škoda - analytická platforma – S mocí přichází velká zodpovědnost?

Claim the event and start manage its content.

I am the organizer
Social
Rating

based on 0 reviews

Featured Events