NetWTOREK o hakatonach + 64. Warszawski Hacknight

Oct 18, 2016 · Warszawa, Poland

Netwtorek wraca po wakacyjnej przerwie. Nowa ekipa organizacyjna, nowe miejsce spotkań, nowi-starzy partnerzy (Koduj dla Polski) i stare zasady - dzielenie się wiedzą na temat wykorzystania narzędzi informatycznych i internetu do innowacyjnych inicjatyw społecznych w totalnie nieformalnej atmosferze.

Zapraszamy zainteresowanych działalnością organizacji pozarządowych oraz nowymi technologiami.

Tym razem porozmawiamy o hakatonach. Zderzymy opinie i doświadczenia organizatorów oraz uczestników z różnych środowisk. Porozmawiamy o tym, jak zrobić event, który ma sens. Czego unikać, do czego dążyć. Zapraszamy doświadczonych, którzy chcą się podzielić swoją wiedzą oraz tych, którzy chcą uczyć się na cudzych błędach ;)

Po NetWtorku zostajemy na 64. Warszawski Hacknight organizowany przez społeczność Koduj dla Polski. Co się wówczas dzieje? Podczas naszego wieczoru tworzymy technologiczne rozwiązania dla dobra publicznego. Możecie poznać ekipę rozwijającą Politikon i Demagog oraz dołączyć się do tych projektów. W planach praca projektowa oraz onboarding nowych osób.

Zapraszamy na Bracką 25, w (net)wtorek 18.10 o 18.30 ! Będzie coś do pochrupania i do picia. Będą starzy i nowi znajomi oraz dużo inspiracji. Wpadajcie!

Event organizers
  • Koduj dla Polski

    Koduj Dla Polski to społeczność poszukująca technologicznych rozwiązań społecznych wyzwań. Chcemy Polski ze sprawniejszymi wewnętrznie urzędami bardziej przyjaznymi dla obywatela, firmami operującymi na otwartych danych realizującymi społeczne cele, nowoczesnymi organizacjami społecznymi opartymi na wiedzy, większym zaangażowaniem obywateli w życie publiczne oraz dialogiem budującym zaufanie pomiędzy tymi sektorami.

    Recent Events
    More

Are you organizing NetWTOREK o hakatonach + 64. Warszawski Hacknight?

Claim the event and start manage its content.

I am the organizer
Social
Rating

based on 0 reviews

Featured Events