Mockupzone - Artboard Studio Lansman

Mar 20, 2018 · Şişli, Turkey

Tasarım Mutfağı olarak 20 Mart Salı günü ING Orange Lab mekan sponsorluğunda Mockup Zone’u davet ediyoruz. İlk defa lansmanı yapılacak olan uygulama Artboard Studio ve marketplacelerde başarılı satışın sırları hakkında bir çok konuda konuşacağız. Her tasarımcının büyük derdi olan mockup konusunda geliştirdikleri yeni uygulamadan ve süreçlerden bahsedecek olan Mücahit Gayıran’ı tanımak ve soru sormak isteyen herkes davetli.

18:30 - 19:00 Tekrar hep beraberiz, kaynaşma, sohbet
19:00 - 20:00 Mockupzone ve Artboard Studio
20:00 - 20:30 Sorularımız ve aklımıza takılanlar

ING Bank'ın Dijital İnovasyon Atölyesi olarak 2016 Mayıs'ta hayata geçirilen Orange Lab; ArGe çalışmaları ile kurumiçi girişimcilik faaliyetlerinin yürütülmesi ve startup ekosistemiyle işbirliklerinin geliştirilmesi için merkez rolü oynamaktadır.

Event organizers
  • Tasarım Mutfağı

    Tasarımsal tüm konuları ele alacağız ve tartışacağız. Sadece bir YouTube kanalı olarak değil, bir komünite amacı ile başladığımız bu yolda bizlerle beraber Twitter ve Slack kanalından tasarım adına her şeyi konuşabilirsin. ► Slack : http://tiny.cc/tmslack ► Twitter : http://twitter.com/tasarimmutfagi ► Instagram : http://instagram.com/tasarimmutfagitv ► Youtube : http://youtube.com/tasarimmutfagi

    Recent Events
    More

Are you organizing Mockupzone - Artboard Studio Lansman?

Claim the event and start manage its content.

I am the organizer
Social
Rating

based on 0 reviews