mITing #20: Marketing Automation – Case study, tips & tricks

Dec 16, 2015 · Częstochowa, Poland

Marketing Automation to od dawna popularne hasło - jednak temat nie jest prosty. W krótkiej prezentacji nie da się przedstawić całego tematu. Nie zanudzając nikogo teorią postaram się na przykładach pokazać, jak działa marketing automation w praktyce oraz co można zrobić korzystając z systemu Sales Manago.

Prezentacja skierowana jest dla każdego, nie tylko osób związanych z marketingiem. Przedstawię skuteczne działania marketingowe, z których może skorzystać obsługa strony internetowej, oraz które pozwolą zrozumieć klientom, dlaczego dostają odpowiednie komunikaty marketingowe. Temat jest ciekawy więc prezentacja jest tylko wstępem – liczę na gorącą dyskusję - to słowa Konrada Frątczaka, e-commerce managera, który wystąpi dla nas na grudniowym mITingu.

Event organizers
  • ALEJE.IT

    ALEJE.IT Częstochowa to nieformalne, otwarte, interaktywne spotkania ludzi związanych z branżą internetową. ALEJE.IT to spotkanie wyjątkowe. Atmosfera, którą tworzą organizatorzy i uczestnicy zachęca do wymiany doświadczeń, do nawiązywania kontaktów i przyjaźni oraz do networkingu osób dzielących te same profesje, a przede wszystkim tę samą pasję.

    Recent Events
    More

Are you organizing mITing #20: Marketing Automation – Case study, tips & tricks?

Claim the event and start manage its content.

I am the organizer
Social
Rating

based on 0 reviews