Mindset Agile. Dobra współpraca – kontakt i kontrakt.

Nov 9, 2021 · Warsaw, Poland

UWAGA: Zapisy na to spotkanie - wyjątkowo - poprzez formularz na stronie grupy TROP: https://grupatrop.pl/trop-dla-agile/

➡️ O czym będzie spotkanie?

Jak wygląda wasza współpraca? Jak wyglądają wasze rozmowy o interakcjach, trudnościach ale też sukcesach? Czy retro może służyć do tego, żeby porozmawiać nie tylko o procesach i narzędziach, ale też o tym co pomiędzy nami – o jakości waszej współpracy?
No i last but not least – czy gdzie jest święty graal samozarządzania zespołu

My, w Grupie TROP wierzymy w to, że idea dobrej współpracy opiera się na empatycznym kontakcie i mamy też sporo praktyki w tym, że korzystając z empatii możemy też na współprace się umawiać – nazywamy też to kontraktowaniem się. Ważne jest jednak, żeby była to – jak to nazywamy – dojrzała empatia, wynikająca z dojrzałości emocjonalnej.

My Agile Warsaw wspieramy współpracę poprzez rozmowy o zwinności, dzielenie się doświadczeniami i wiedzą. Z nami łatwiej nawiążesz kontakt z osobami posiadającymi agile mindset oraz zainteresowanymi zwinnością.

Zapraszamy Was wspólnie na rozmowę o tym:
- jak budować współpracę zespołu, w której jest miejsce na bezpieczne mówienie o trudnościach ale też wzajemne docenianie,
- czym jest kontakt i kontrakt z poziomu psychologii społecznej,
- co skleja merytorycznie dobranych specjalistów w zespół i tworzy z nich wspólnotę celu

Z gośćmi Agile Warsaw - Mariuszem Petlicem i Przemkiem Dziewitkiem będzie rozmawiać Ewa Koprowska.

🎤 Przemek Dziewitek
💻 https://grupatrop.pl/o-nas/przemek-dziewitek/

Z wykształcenia pedagog i socjolog, wiele lat poświęcił na pracę z ludźmi i dla ludzi; szkoląc, facylitując, moderując, budując zaangażowanie, wdrażając metody partycypacji. Wspiera firmy i instytucje w procesach zmiany kultury organizacyjnej w modelu współpracy opartej na empatii.

🎤 Mariusz Petlic
💻 https://mariuszpetlic.pl/

Agile coach wierzący w uczące się organizacje, które skupiają się na dostarczaniu wartości ludziom. Nastawiony na świadomość, samoorganizację, zaufanie i komunikację wspieram zespoły w dążeniu do dojrzałości i radości pracy w środowisku opartym na wartościach Agile.

➡️ Technikalia:

Spotkanie odbędzie się w formie dyskusji moderowanej przeplatanej pytaniami, od Was droga społeczności Agile Warsaw. Zapisy na to spotkanie - wyjątkowo - poprzez formularz na stronie grupy TROP: https://grupatrop.pl/trop-dla-agile/

➡️ Sprawdź nasze FAQ: https://agilewarsaw.com/faq/

Do zobaczenia!
Zespół Agile Warsaw
https://agilewarsaw.com/

Event organizers

Are you organizing Mindset Agile. Dobra współpraca – kontakt i kontrakt. ?

Claim the event and start manage its content.

I am the organizer
Social
Topics
Rating

based on 0 reviews

Featured Events