Miejski Service Design vol.4

Oct 24 - Nov 6, 2016 · Gdynia, Poland

Miejski Service Design (MSD)

Miejski Service Design to cykl warsztatów, w trakcie których uczestnicy poznają czym jest design thinking i service design oraz jak z wykorzystaniem odpowiednich narzędzi tworzyć produkty i usługi odpowiadające na potrzeby użytkownika/odbiorcy.

Dla kogo?

Dla wszystkich zainteresowanych tematem użyteczności, projektowaniem usług - service design i design thinking, multimediami, programowaniem, grafiką, architekturą informacji, jak również kwestiami społecznymi.

Do udziału w warsztatach i pracy w interdyscyplinarnych zespołach zapraszamy przede wszystkim osoby, które po raz pierwszy chcą zmierzyć się w praktyce z projektowaniem usług, ale także wszystkich tych, którzy zdobyli już doświadczenie w pracy projektowej z service design i design thinking.

Temat 4 edycji MSD

Podczas warsztatów będziemy pracować nad rozwiązaniami dla Biblioteki Publicznej w Gdyni w odpowiedzi na zgłoszoną potrzebę jaką jest "przyciągnięcie młodzieży do bibliotek". Najciekawsze rozwiązania będą miały szanse zostać wdrożone przez Bibliotekę. Wypracowane pomysły zostaną również przedstawione podczas II edycji ogólnopolskiej (nie)konferencji Kierunek-Wizerunek dla bibliotekarzy. http://bibliotekagdynia.pl/ii-edycja-ogolnopolskiej-niekonferencji-kierunek-wizerunek/

Dlaczego warto?

W trakcie warsztatów, prowadzonych przez osoby, które na co dzień zajmują się użytecznością i projektowaniem, przejdziemy przez cały proces - zaczynając od zgłębienia obszarów problemowych poprzez badania użytkowników, tworzenie person, prototypowanie rozwiązań, ich testowanie i modyfikację, kończąc na prezentacji pomysłów przed Biblioteką i młodzieżą.

Kiedy?

24.10.2016, godz. 17:00-20:00

05-06.11.2016, godz. 9:00-15:00

09.11.2016, godz. 17:00-20:00

UWAGA: Warsztaty składają się z 4 spotkań, stanowiących całość, dlatego od uczestników wymagamy obecności na wszystkich spotkaniach.

Zgłoszenia

Na zgłoszenia czekamy do dnia 16.10.2016. Osoby zakwalifikowane do udziału w warsztatach poinformujemy do dnia 18.10.2016.

*zastrzegamy możliwość zmiany terminów warsztatów

Prowadzące:

Marta Steiner - od ponad 10 lat związana jest z branżą IT. Jest analitykiem biznesowym i specjalistą UX. Obecnie obejmuje stanowisko Quality Managera w GetResponse - spółce udostępniającej platformę do email marketingu Klientom z ponad 180 krajów świata. Wcześniej, przez 3 lata w Grupie Blue Media, zarządzała zespołem analityków i designerów, odpowiedzialnym za projektowanie aplikacji dla takich marek jak BZ WBK, Deutsche Bank, Credit Agricole, Hestia, Vectra, PZNP. Przez 7 lat związana z Wirtualną Polską, w której zarządzała zespołami redakcyjnymi i pełniła funkcję koordynatora biznesowego w projektach Grupy WP. Specjalizuje się w przygotowaniu i prowadzeniu warsztatów wymagań, kreatywnych i wdrożeniowych.

Ania Tylikowska - w Strefie Startup wspiera obszar UX / projektowania usług oraz komunikacji marketingowej. Odpowiedzialna m.in. za cykl szkoleń Strefa UX.

Event organizers

Are you organizing Miejski Service Design vol.4?

Claim the event and start manage its content.

I am the organizer
Social
Topics
Rating

based on 0 reviews