MeetUP 26 / Zaufanie w zespołach - dlaczego jest takie ważne ?

Jun 20, 2017 · Warsaw, Poland

Od dłuższego czasu wiele tematów, które poruszamy na spotkania dotyka kwestii budowania zaufania w zespole. Według modelu zaproponowanego przez Patrica Leonciniego (autor "Pięciu dysfunkcji pracy zespołowej) zaufanie jest bazą bez której nie można budować odpowiedzialnych i zaangażowanych zespołów. Po przeczytaniu książki Stephana Coveya "Speed of trust" postanowiłem zaprosić przedstawicieli firmy FranklinCovey do zaprezentowania tego tematu. Zapraszamy na unikalne i jedyne w swoim rodzaju spotkanie i dyskusje na temat ZAUFANIA. Dla kogo ten meetup?

Z zaufaniem jest jak z muzyką. Można się na niej nie znać, ale gdy słyszymy, że ktoś strasznie fałszuje, to natychmiast wiemy, że coś jest nie tak.
- uczestnik szkolenia

Większość osób zapytana przeze mnie, czy postrzegają zaufanie, jako ważny czynnik sukcesu w biznesie odpowiadała szybko „tak, oczywiście”. Niektórzy mówią, że jest to czynnik kluczowy. Bez niego w ogóle prowadzenie dochodowego przedsiębiorstwa czy zgranego zespołu wydaje się niemożliwe. Większą trudność sprawia odpowiedź na pytanie, co należy zrobić, żeby podnieść poziom zaufania w zespole lub w firmie.
Pewnie czasem przychodzą Ci do głowy następujące pytania:
Czy ja mogę je lub jemu zaufać? Powierzyć to zadanie? Rozpocząć współpracę?
Jak ograniczyć ryzyko wynikające ze współpracy z kimś?
Czy jestem osobą wiarygodną? Jak mogę moją wiarygodność budować?
Jaki jest wpływ zaufania na wyniki biznesowe?
Jak podnieść zaufanie w moim zespole?
Czy ja naprawdę muszę się tak przejmować tym całym zaufaniem?
Jeżeli chcesz wspólnie poszukać odpowiedzi na te pytania zapraszamy. Dowiesz się:
Co to jest ekonomia zaufania. Dlaczego budowanie się po prostu opłaca. Jakie mogą być podatki, które być może płacisz z powodu niskiego poziomu zaufania. Jakie mogą być dywidendy, które otrzymują Ci, którzy działają na wysokim poziomie zaufania.
Poznasz wiele praktycznych przykładów i metod na to, jak budować wiarygodność zarówno na poziomie interpersonalnym ale także na poziomie budowania wiarygodności firmy na rynku, czy budowania zaufania do marki.

Zobaczysz, w jaki sposób budować własną wiarygodność, jakie są jej filary. Poznasz działania szefa godnego zaufania, które pomagają rozwijać lub odbudowywać zaufanie.

Zapoznasz się z wynikami badań, zarówno światowych, jak i naszych , krajowych. Wspólnie wyciągniemy wnioski, jakie jest przełożenie tych wyników na nasze codzienne działania i oczekiwane rezultaty.

Iwona Kiwerska
master trener FranklinCovey

Konsultantka i trenerka z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w Polsce oraz w krajach Europy Centralnej� i Wschodniej.
Autorka licznych projektów budowania kultury organizacyjnej, wdrażania wizji i zarządzania ludźmi. Jako konsultant firmy Franklin Covey od ponad dwóch dekad wspiera rozwój indywidualnej efektywności oraz przywództwa w organizacjach. Poza Polską pracowała w Czechach, Słowacji, na Węgrzech, w Rumunii, Bułgarii, Niemczech, Ukrainie, Chorwacji, Słowenii, Kazachstanie, Armenii, Austrii, Litwie, Łotwie i Estonii. Jako Master Trener Franklin Covey odpowiada za rozwój trenerów, a także za tworzenie i wdrażanie procesów szkoleniowych i rozwój sieci w tej części Europy.
Żona, mama dwójki dzieci, właścicielka psa i kotów. Animatorka życia kulturalnego na Lubelszczyźnie, gejzer energii i pomysłów. Duże grono przyjaciół mówi o tym, jakim jest człowiekiem.

Event organizers
  • Marzyciele i Rzemieślnicy

    “Marzyciele i Rzemieślnicy. Dom Innowacji Społecznych”, znajdujący się na III piętrze Domu Towarowego Bracia Jabłkowscy, przy ul. Brackiej 25 w Warszawie, to miejsce, które ma wspierać rozwój miasta, jego mieszkańców, inicjować mądre zmiany i poprawiać jakość życia. Tworzymy je z myślą o kreatywnych, nieszablonowych osobach, którym bliskie się zagadnienia jakości życia w mieście, dbania o jego przestrzeń, a także realizacji różnych polityk publicznych.

    Recent Events
    More

Are you organizing MeetUP 26 / Zaufanie w zespołach - dlaczego jest takie ważne ??

Claim the event and start manage its content.

I am the organizer
Social
Rating

based on 0 reviews

Featured Events