meet.js Katowice #19

May 11, 2016 · Katowice, Poland

Serdecznie zapraszamy na kolejny, trzeci już w tym roku meet.js Katowice, który odbędzie się 11 maja (środa) o godzinie 18:00 w Strefa Centralna.

Szukamy osób, które chcą podzielić się ciekawymi informacjami z resztą widowni. To może być relacja z zastosowania nowego narzędzia ciekawy przypadek użycia jakiegoś frameworka lub biblioteki, a nawet krytyka powszechnie przyjętego rozwiązania. Prezentacje i lighting talks to też okazja do pochwalenia się własnym projektem, zareklamowania swoich spotkań lub po prostu przedstawienia się publiczności ;-)

Chętnych prosimy o kontakt na adres katowice@meetjs.pl lub bezpośrednio z Jakubem lub Szymonem.

Tematem przewodnim spotkania tym razem będzie ES6, React oraz architektura Flux. Każdy z prelegentów omówi wybrany obszar, wprowadzając Was w technologię i dzieląc się popartym praktyką doświadczeniem.

Prezentacje:
1. Staś Małolepszy - Na co mi ten ECMAScript?
2. Marcin Gajda - Webpack - czym jest i dlaczego chcesz go używać.
3. Radosław Rosłaniec - Od zera do bohatera - wyboista ścieżka mocy - case study o2.pl

Dziękujemy Future Mind i Coders Lab - Szkoła Programowania za sponsorowanie spotkania. Dzięki nim możemy dla Was przygotować drobny poczęstunek oraz nagrodzić aktywnych uczestników.

Na ostatnim spotkaniu pytaliście o książki po polsku więc z radością informujemy, że do sponsorów najbliższego spotkania dołączyło również wydawnictwo Helion.

W trakcie spotkania będzie możliwość wygrania książek, drobnych upominków, licencji od JetBrains oraz zestawu gadżetów od Heroku. Rozdamy również wejściówki na najbliższe spotkanie Mobile Silesia.

#meetjs #meetjsktw #inosilesia #katowice #slaskit

Event organizers
  • meet.js

    Niekomercyjne spotkania front-endowe typu meetup, organizowane przez społeczność dla społeczności w Poznaniu, Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Gdańsku, Katowicach, Łodzi, Szczecinie i Białymstoku, Lublinie, Bydgoszczy. Zero komercji, czysta wiedza.

    Recent Events
    More

Are you organizing meet.js Katowice #19?

Claim the event and start manage its content.

I am the organizer
Social
Rating

based on 0 reviews