meet.js Białystok #7 - spotkanie JavaScript!

Jun 30, 2016 · Białystok, Poland

Nie dajemy opaść kurzowi po ostatnim białostockim meet.js, wracamy z kolejnym eventem i kolejnymi tematami!
W ostatni czwartek czerwca - czyli 30 dnia miesiąca - w budynku przy ulicy Sienkiewicza 110 (siedziba SoftwareHut, dzięki!) odbędzie się kolejny, siódmy białostocki meet.js.

Omawiać będziemy technologie jak najbardziej gorące - swoje tajemnice odsłonią drugi Angular oraz czwarty CSS!

Na deskach staną:

Chrystian Ruminovitz - białostocki frontendowiec, programista oraz śpiewak ( ͡° ͜ʖ ͡°). Zaprezentuje nam wyczekiwane intro do frameworku Angular w wersji 2.0. Sam Chrystian zaprasza i zachęca słowami: "upraszczamy, przyspieszamy, więcej ogarniamy - najlepszy staje się jeszcze lepszy!". A czy na pewno będzie prościej, szybciej i więcej? Zobaczymy ;)

Następną prezentację pt. "Can i use... CSS4?" pokaże znany gawędziarz Maciek Korsan. Będzie to ekscytująca podróż przez nieznane zakamarki stylowania, których nie widzieli ani najstarsi górale webdevu, ani obeznana w nowinkach technicznych młoda krew. Zanim zaczniemy pisać w HTML7 i EcmaScript 9, warto posłuchać o tym ;)

Poza merytoryką w programie jak zwykle: zimne napoje, słone paluszki i gęsta developerska atmosfera.
Raz jeszcze - zapraszamy!

Mapka dotarcia o tu:
https://goo.gl/Zm7kKQ
Lokalizujesz drzwi do klatki schodowej między laboratorium medycznym a sklepem z dziecięcymi ubraniami -> wchodzisz na II piętro -> jesteś na miejscu!

Event organizers
  • meet.js

    Niekomercyjne spotkania front-endowe typu meetup, organizowane przez społeczność dla społeczności w Poznaniu, Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Gdańsku, Katowicach, Łodzi, Szczecinie i Białymstoku, Lublinie, Bydgoszczy. Zero komercji, czysta wiedza.

    Recent Events
    More

Are you organizing meet.js Białystok #7 - spotkanie JavaScript!?

Claim the event and start manage its content.

I am the organizer
Social
Rating

based on 0 reviews