meet.js Białystok #12 - spotkanie front-endowe

Feb 9, 2017 · Bialystok, Poland

„Nowy rok, nowy ja” – mawiają co roku rodacy, decydując się na bardziej lub mniej radykalne postanowienia noworoczne.
Również nasze spotkania czeka niebawem parę zmian na lepsze – dzięki nowym partnerom będziemy mogli podnosić powoli poprzeczkę białostockich meetupów, dostarczając jeszcze ciekawsze tematy i nowinki ze świata webdevu. Tymczasem nasza bazowa misja pozostaje niezmieniona – niestrudzenie głosimy front-endową ewangelię w Białymstoku! A ten sezon zaczynamy już w czwartek, 9 lutego.
Na deskach HACKLAGu staną tym razem:

Marek Dajnowski (Instapage / Białystok) – “Podstawowe zasady bezpieczeństwa dla (web)developera.”
Jak mawia sam Marek: “Licho nie śpi, a my jako developerzy mamy pośredni i bezpośredni szeroki dostęp do bardzo cennych systemów i danych. Jeśli ktoś zdobędzie nasze loginy i hasła, możemy przez dłuższy czas być wyśmienitym proxy dla wszelkiego rodzaju włamywaczy.” Podczas prezentacji dowiemy się, co webdeveloper może (i powinien) zrobić, by zapobiec katastrofie.

Darek Pawlukiewicz (Kariera w Connectis / Warszawa) – “Aurelia Framework – wprowadzenie”
Z frameworkami w JavaScripcie jest jak z ludźmi – jest ich na świecie miliony, są wśród nich ładne, mniej ładne, te przydatne oraz te nie do końca. Każdy z nich jednak jest wyjątkowy – a o wyjątkowości frameworku Aurelia opowie nam niebawem Darek. Czy zrezygnujesz ze swojego ulubionego MVC-podobnego na jej rzecz? Być może. Czy dowiesz się czegoś nowego i poszerzysz swoje horyzonty? Na pewno!

Start – standardowo 18:00.
Oprócz prezentacji – klimat, piwko, networking!
Tymczasem – czekamy na wasze tematy kolejnych prezentacji ;)

Event organizers

Are you organizing meet.js Białystok #12 - spotkanie front-endowe?

Claim the event and start manage its content.

I am the organizer
Social
Rating

based on 0 reviews