Meet IT KTW vol.16

May 12, 2016 · Katowice, Poland

Ruszamy z organizacją kolejnej edycji "tryptyku" Meet IT! Pierwsze spotkanie z cyklu odbędzie się w Katowicach 12 maja (czwartek) - czekamy na Was od 09:00 w Kinoteatr RIALTO.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, obowiązuje wcześniejsza rejestracja. Formularz dostępny na stronie: http://www.meetit.org.pl/

Tym razem tematem przewodnim jest rola IT w zarządzaniu organizacją. Prelegenci wprowadzą nas w zagadnienia dot. klas systemów IT w zarządzaniu, optymalizacji procesów biznesowych z wykorzystaniem oprogramowania typu ERP oraz zarządzaniem portfelami aplikacji, technologii i projektów. Pojawi się również temat zarządzania incydentami bezpieczeństwa, a z kolei duet prelegentów opowie o doświadczeniach zebranych w ciągu 30 lat wdrożeń systemów IT.

Aktualny program: http://www.meetit.org.pl/program

Sponsorem tryptyku jest Soneta, producent Oprogramowanie enova365

Serdecznie zapraszamy!

Event organizers
  • Meet IT

    Meet IT to cykliczne spotkania profesjonalistów, menedżerów i sympatyków IT reprezentujących biznes, administrację i organizacje branżowe. Pomysłodawcą i inicjatorem Meet IT jest Grupa 3S. Pierwsze Meet IT odbyło się 18 października 2012 roku w Katowicach. Od 2015 roku Meet IT odbywa się w Katowicach, Krakowie i Wrocławiu.

    Recent Events
    More

Are you organizing Meet IT KTW vol.16?

Claim the event and start manage its content.

I am the organizer
Social
Rating

based on 0 reviews