Letnia Akademia Talentów Sii 2013

Jul 1, 2013 · Warszawa, Poland

Szukasz pomysłu na wakacje? Jeżeli lubisz wyzwania, chcesz zweryfikować swoje umiejętności i zdobyć doświadczenie, weź udział w Letniej Akademii Talentów Sii. Jest to program praktyk letnich, dzięki którym poznasz specyfikę pracy w branży IT. Rozpocznij swoją drogę do kariery zawodowej!

Praktyki są szansą na poznanie realiów pracy w firmie informatycznej i rozwinięcie umiejętności technicznych. Uczestnicy Letniej Akademii Talentów Sii zdobędą cenne doświadczenie pod okiem wybitnych specjalistów.

Jeżeli zdecydujesz się spróbować swoich sił, poznasz smak odpowiedzialności za powierzony Ci do realizacji projekt. Podczas praktyk w Sii nie zajmujesz się parzeniem kawy (od tego mamy świetne ekspresy) czy kserowaniem dokumentów. Otrzymasz samodzielne stanowisko, a dodatkowo opiekę specjalisty, do którego możesz zwrócić się z każdym problemem. Korzystaj z jego wiedzy i doświadczenia.

Praktyki odbywają się w Warszawie i Gdańsku.
Zgłoszenia do Letniej Akademii Talentów Sii można przesyłać do 31.05.2013 r.

Więcej informacji znajdziesz na stronie:
http://pl.sii.eu/pl/kariera/dla-studentow/letnia-akademia-talentow-sii

Event organizers
  • Sii Polska

    Zatrudniając ponad 3000 inżynierów, Sii jest liderem usług IT i inżynierii w Polsce. Realizujemy projekty dla wiodących firm z Polski i z zagranicy. Wspieramy naszych Klientów w zakresie rozwoju oprogramowania, zarządzania infrastrukturą IT, testów, usług service desk, szkoleniowych i inżynieryjnych.

    Recent Events
    More

Are you organizing Letnia Akademia Talentów Sii 2013?

Claim the event and start manage its content.

I am the organizer
Social
Rating

based on 0 reviews

Featured Events