×
Eventil - Find Tech Events
Official mobile app
FREE - In Google Play
View
×
Eventil
Official mobile app
FREE - In App Store
View

Kubernetes bez tajemnic

Jan 15, 2019 · Kraków, Poland

4,787,458 - tyle linii zawiera repozytorium Kubernetesa na Githubie w momencie pisania tego tekstu. Całkiem sporo jak na proste narzędzie, które potrafi uruchomić kontener - ja np. robię to jedną linijką 😉 No właśnie - czy aby na pewno takie proste? W czasie tego wykładu dowiesz się z jakich komponentów składa się Kubernetes, jak to jest z tą siecią, jak wygląda HA klaster w chmurze, co z bezpieczeństwem i po co w ogóle to wszystko. Jeśli nie znasz Kubernetesa to będzie dla Ciebie świetna okazja aby zapoznać się z tym zyskującym na popularności narzędziem, tak ochoczo wspieranym przez dobrego wujka Google.

►Prelegent: Jakub Bujny

Kiedyś programista, dziś DevOps. Dokładnie wpasowujący się w lukę powstałą na przecięciu developmentu i administracji. Jest absolwentem Politechniki Śląskiej, fanem opensource'owych rozwiązań, zwolennikiem JVM (Java, Groovy, Scala) który przygląda się ostatnio językom funkcyjnym (Clojure). W zawodowym świecie posługuję się też Pythonem. Z fascynacją spogląda na rozwój IT od strony skalowalności i integracji w chmurze (AWS) szczególnie w przypadku systemów rozproszonych oraz architektury mikroserwisów, wyznaje Linuxa i Infrastructure as code (Terraform/Ansible), cierpi gdy musi klikać w GUI. Chciałby mieć więcej czasu aby przylutować jakiś tranzystor albo bardziej zgłębić TensorFlow'a. Aktywnie prowadzi swojego IT bloga, na którego serdecznie zapraszamy! https://jakubbujny.com/

► Networking

Po prelekcji zapraszamy wszystkich uczestników na część networkingową, czyli czas na rozmowy, wymianę poglądów, zadawanie pytań oraz nawiązanie nowych kontaktów w nieformalnej atmosferze, przy pizzy :)

► Wstęp wolny!

► Rejestracja https://itakademiajlabs50.evenea.pl

Wydarzenie realizujemy przy współpracy z Katedrą Informatyki na wydziale Informatyki, Elektroniki i Telekomunikacji AGH​.

________________________

IT Akademia j-labs: zdobywaj wiedzę od praktyków IT!

► Comiesięczne, darmowe spotkania

Zapraszamy prelegentów praktyków - zawsze są to osoby z minimum kilkuletnim doświadczeniem, w tym najbardziej cenieni programiści w Polsce.

► Oferujemy 100% meteorytyki z różnych obszarów IT

Podczas spotkań pojawiają się prelekcje dotyczące m.in. głównych języków programowania, języków funkcyjnych, mikroserwisów, UX, Azure, AWS, relacyjnych baz danych, security czy aplikacji mobilnych.

► Wykłady odbywają się już od 2014 roku w Krakowie oraz od 2016 roku w Warszawie.

Po szczegóły zajrzyj na:
itakademia.j-labs.pl/
meetup.com/ITAkademiaj-labsKrakow/
meetup.com/ITAkademiaj-labsWarszawa/

Event organizers
  • IT Akademia j-labs Kraków

    IT Akademia j-labs powstała z potrzeby dzielenia się wiedzą oraz doświadczeniem z branży IT. Jest to cykl darmowych, comiesięcznych spotkań, na które zapraszamy prelegentów praktyków. Jesteśmy otwarci na różnorodne tematy: podczas IT Akademii j-labs pojawiają się prelekcje dotyczące m.in. głównych języków programowania, języków funkcyjnych, mikroserwisów, UX, Azure, relacyjnych baz danych, security, aplikacji mobilnych. Najczęściej poruszamy się w obrębie treści technologicznych, niekiedy łączymy to z tema

    Recent Events
    More

Are you organizing Kubernetes bez tajemnic?

Claim the event and start manage its content.

I am the organizer
Social
Rating

based on 0 reviews

Featured Events