KraQA VII - Testy Bezpieczeństwa, cz. 2: "Atakowanie procesów"

Nov 25, 2014 · Kraków, Poland

Witajcie,
Nasze siódme spotkanie będzie się sporo różnić od poprzednich a to za sprawą zmiany miejsca, dnia tygodnia i nieco innej formuły spotkania. Spotykamy się 25 listopada (wtorek!) w Klubie RE na ul. św. Krzyża 4. Weźcie to pod uwagę przy planowaniu uczestnictwa.
Po raz drugi spotkamy się (jak pokazują ostatnie wydarzenia wyborcze) z bardzo aktualnym i ważkim tematem jakim są testy bezpieczeństwa. Prezentację i panel dyskusyjny "Przykłady błędów bezpieczeństwa w kilku krokach, czyli rzecz o atakowaniu procesów" poprowadzi Mateusz Olejarka z firmy Securing, który był już naszym gościem kilka miesięcy temu.
Temat zostanie omówiony na przykładach z testowania bezpieczeństwa procesów biznesowych wabplikacji. Przez proces rozumiemy jakąś operację złożoną z kilku kroków (np. zlecenie przelewu z potwierdzeniem). Będzie to o tyle ciekawe, że po prezentacji w panelu dysusyjnym  publiczność zostanie poproszona o udział w ćwiczeniach z tego jak "popsuć" przedstawione procesy.
Bardzo liczymy na Waszą liczną obecność i aktywny udział w panelu dyskusyjnym. Celowo zawężamy spotkanie do jednej prezentacji aby był czas na poszerzoną dyskusję i możliwość przyniesienia własnych pytań do specjalisty.
Serdecznie zapraszamy!

Event organizers

Are you organizing KraQA VII - Testy Bezpieczeństwa, cz. 2: "Atakowanie procesów" ?

Claim the event and start manage its content.

I am the organizer
Social
Rating

based on 0 reviews