×
Eventil - Find Tech Events
Official mobile app
FREE - In Google Play
View
×
Eventil
Official mobile app
FREE - In App Store
View

KraQA #36: Tworzenie łatwych w utrzymaniu oraz stabilnych testów UI

Jan 15, 2019 · Kraków, Poland

Mamy przyjemność zaprosić Was na pierwsze w 2019 roku spotkanie miłośników testowania i wielbicieli jakości. Tym razem będziemy gościć Cezarego Piątka, który opowie więcej o testach automatycznych podczas swojej prezentacji "Tworzenie łatwych w utrzymaniu oraz stabilnych testów UI". Jak zwykle będzie można również wystąpić z własną krótką prezentacją lub luźnymi przemyśleniami w ramach naszej inicjatywy FlashQA. Po prezentacji znajdzie się oczywiście czas na noworoczne piwo.

Poniżej krótki opis prezentacji przesłany przez Cezarego:
"Selenium to jedno z najpopularniejszych narzędzi do automatyzacji aplikacji webowych. Jednak tworzenie testów UI z jego wykorzystaniem nie koniecznie należy do najprostszych zadań i nie raz potrafi zaskoczyć. Dwa lata temu postawiłem sobie za cel stworzenie testów UI do rozwijanego systemu, które będą stabilne oraz łatwe w utrzymaniu. Podczas prezentacji opowiem o tym, co udało mi się osiągnąć, o pułapkach, na które można się natknąć w trakcie pisania testów UI oraz o tym, jak dobre praktyki związane z tworzeniem UI mogą ułatwić automatyzację jego testowania.”.

Cezary Piątek ( https://cezarypiatek.github.io/ )
Pasjonat programowania, związany głównie z technologiami platformy .NET. Od kilku lat pracuje w krakowskim softwarehouse Ailleron, gdzie na co dzień zmaga się z tworzeniem aplikacji webowych z wykorzystaniem technologii ASP.NET i sporej dawki buzzwordów (CQRS/DDD/ES). Oprócz tematów architektonicznych chętnie podejmuje wyzwania w obszarach takich jak frontend, DevOps, bezpieczeństwo aplikacji oraz automatyzacja procesu wytwarzania oprogramowania.

Gorąco zapraszamy!

Event organizers
  • KraQA

    KraQA to inicjatywa ludzi związanych z tworzeniem systemów informatycznych, a w szczególności osób dbających o jakość oprogramowania: testerów, członków teamów QA oraz wszystkich pasjonatów wykrywania defektów software’u. Na terenie Krakowa i Małopolski pracują tysiące takich osób – KraQA to przestrzeń dla wymiany doświadczeń, wspólnego dokształcania i rozwiązywania problemów: co dwie, trzy, dzeisiątki głów – to nie jedna!

    Recent Events
    More

Are you organizing KraQA #36: Tworzenie łatwych w utrzymaniu oraz stabilnych testów UI?

Claim the event and start manage its content.

I am the organizer
Social
Rating

based on 0 reviews

Featured Events