Konferencja Cloud Computing GigaCon

May 29, 2017 · Warszawa, Poland

Serdecznie zapraszamy do udziału w XXIV edycji bezpłatnej konferencji dotyczącą tematyki cloud computingu - udział całkowicie bezpłatny!

Rozwiązania w chmurze cieszą się coraz większym zainteresowaniem, ale także i zaufaniem. Cały czas zwiększa się liczba użytkowników, którzy odkryli zalety chmury: optymalizację kosztów, szybkość wdrożenia i elastyczność rozwiązań IT.

Niezależnie od tego czy są już Państwo użytkownikami rozwiązań opartych na cloud computingu czy jeszcze się Państwo do nich nie przekonali, zapraszamy serdecznie do całkowicie bezpłatnego udziału w konferencji. Postaramy się pokazać, że model chmury obliczeniowej może być bardzo przydatny w codziennej pracy, jak wykorzystać w pełni oferowane nam narzędzia i przede wszystkim jak zapewnić bezpieczeństwo chmury (również pod względem regulacji prawnych).

Będzie to wspaniała okazja do wysłuchania prelekcji, podczas których wskazane zostaną rozwiązania i przytoczone konkretne studia przypadków, które mogą pomóc Państwu dobrać technologie potrzebne akurat w Państwa Firmie.

Wybrane tematy prelekcji:
* Bezpieczeństwo w chmurze (Marek Daniłowski, Ekspert Niezależny)
* Zapewnienie business continuity przy wykorzystaniu chmury publicznej Microsoft Azure (Sławomir Stanek, PEPCO Poland)
* Status działania sieci – zielony, czerwony… Od ogółu do
szczegółu (Robert Przychodzień, Nuvias Group)
* Zdalne zarządzanie zamówieniami (Mateusz Macierzyński i Stanisław Kossakowski, Konica Minolta Business Solutions Polska)
* Czym jest chmura i kiedy warto z niej skorzystać? (Firma Oktawave)
* CSA STAR – certyfikacja bezpieczeństwa usług w chmurze obliczeniowej (Marcin Fronczak z Cloud Security Alliance Polska i Jan Lekszycki z Oktawave)
* Zapas mocy za grosze (Daniel Polek-Pawlak i Jarosław Strzałkowski, Grupa Interia.pl)
* RODO i cyberbezpieczeństwo w Cloud Computing (Paweł Gruszecki, Kochański Zięba i Partnerzy)
* Implementacja unijnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych - Prace Ministerstwa Cyfryzacji oraz wytyczne organów unijnych (Fundacja Wiedza to Bezpieczeństwo)

Co więcej zaprezentowany zostanie przegląd technologii chmurowych - przedstawiciele wiodących firm zaprezentują swoje rozwiązania. W tej edycji swój udział potwierdziły już takie firmy jak: Konica Minolta Business Solutions Polska, Nuvias, Riverbed, Oktawave i Cybercom Poland.

Cały czas uzupełniamy szczegóły wydarzenia. Informacje o nowych tematach prelekcji i wystawcach będą dodawane na bieżąco, zatem zachęcamy do śledzenia strony konferencji.

Wydarzenie jest całkowicie BEZPŁATNE! Jedynym warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsza rejestracja, którą wraz z innymi szczegółami znajdą Państwo na stronie: http://gigacon.org/event/cloud_waw_17/

Event organizers
  • Gigacon

    Kilkuosobowym zespołem, który do dziewiętnastoletniej tradycji firmy dołożył swoje zaangażowanie, serce i głęboką wiarę w każdy realizowany projekt. Organizujemy konferencje dla branży IT i biznesowe. Rocznie około 30-40 spotkań! Realizujemy wydarzenia obejmujące tematycznie niemalże całość zagadnień związanych z IT: bezpieczeństwo, obieg dokumentów, sieci, cloud computing, procesy biznesowe, data center, rozwiązania IT dla poszczególnych sektorów.

    Recent Events
    More

Are you organizing Konferencja Cloud Computing GigaCon?

Claim the event and start manage its content.

I am the organizer
Social
Rating

based on 0 reviews