Kariera IT w Szczecinie

Oct 8, 2016 · Szczecin, Poland

Już 8 października (sobota) odbędzie się kolejna edycja wydarzenia Kariera IT w Szczecinie. Tym razem spotykamy się w Hotelu Dana.

Czym jest Kariera IT? To spotkanie dla szeroko rozumianej branży informatycznej, skierowane do wszystkich specjalistów IT, programistów oraz studentów kierunków informatycznych. Łączymy targi pracy z konferencją, zatem jesteśmy pewni, że wszyscy działający w tej branży znajdą dla siebie coś ciekawego.

W programie przewidziane są prezentacje ciekawych ofert zatrudnienia, spotkania z pracodawcami, prelekcje merytoryczne, pokazy nowinek technologicznych. Tradycyjnie wydarzenie zamknie losowanie nagród.

Wybrane tematy prelekcji:
- Microsoft Azure – IaaS, PaaS i Open Source (Michał Smereczyński)
- Business vs IT. Jak i dlaczego warto się dogadać? (Łukasz Karwacki)
- Object Oriented Ruby (Michał Papis)
- Wkrótce kolejne tematy....

Będzie również okazja do zobaczenia, jak działają drukarki 3D, poznania innowacyjnego sposóbu nauki programowania oraz konsultacji swojego CV z doradcą zawodowym.

Udział w wydarzeniu jest całkowicie bezpłatny! Żeby wziąć w nim udział, należy jedynie zarejestrować się na stronie. Formularz dostępny jest pod opisami prelegentów!

Link do wydarzenia: http://careercon.pl/konferencja/kariera-it-szczecin-08-10-2016/
Wydarzenia na FB: https://www.facebook.com/events/246098659081787/

Event organizers
  • Kariera IT - cykliczne spotkania branżowe

    Kariera IT to cykl targów pracy połączonych z konferencją dla szeroko rozumianej branży informatycznej. Wydarzenia organizowane są w 11 największych miastach Polski i skierowane są do wszystkich specjalistów IT, programistów oraz studentów kierunków informatycznych. Uczestnicy mają okazję zapoznać się z ciekawymi ofertami pracy, wysłuchać interesujących prelekcji oraz wziąć udział w pokazach technologii.

    Recent Events
    More
Social
Rating

based on 0 reviews