×
Eventil - Find Tech Events
Official mobile app
FREE - In Google Play
View
×
Eventil
Official mobile app
FREE - In App Store
View

Kariera IT w Sopocie

Sat, 24 Sep 2016 12:10 PM

Kariera IT w Sopocie

Już 24 września (sobota) odbędzie się kolejna trójmiejska edycja wydarzenia Kariera IT. Tym razem spotykamy się w Hotelu Sheraton w Sopocie.

Czym jest Kariera IT? To spotkanie dla szeroko rozumianej branży informatycznej, skierowane do wszystkich specjalistów IT, programistów oraz studentów kierunków informatycznych. Łączymy targi pracy z konferencją, zatem jesteśmy pewni, że wszyscy działający w tej branży znajdą dla siebie coś ciekawego.

Na uczestników czekają liczne atrakcje: prelekcje merytoryczne, prezentacje najlepszych ofert pracy, pokazy nowinek technologicznych i konkursy z nagrodami.

Wydarzenie umożliwia nawiązanie kontaktów z pracodawcami w luźniej atmosferze i wzięcia udziału we wstępnej rekrutacji do kilku firm jednego dnia. Ponadto, dzięki mocnej części merytorycznej, pomaga w podwyższeniu własnych kompetencji oraz poznaniu nieszablonowych rozwiązań.

Wybrane tematy prelekcji: - Pułapki liczb zmiennoprzecinkowych (Adam Sawicki) - Domeny, usługi i zdarzenia w architekturze rozproszonej (Michał Łukaszewski) - Introduction to Functional Reactive Programming (Eliasz Sawicki) - Akka-http – functional approach to REST services (Szymon Pacanowski) - Wkrótce kolejne tematy....

Swoje oferty pracy zaprezentują m.in.: Connectis, Accenture i Quad Graphics.  Będzie również okazja zobaczenia jak działają roboty oraz zobaczyć jakie projekty aktualnie tworzy Hackerspace Trójmiasto.

Udział w wydarzeniu jest całkowicie bezpłatny! Żeby wziąć w nim udział, należy jedynie zarejestrować się na stronie. Formularz dostępny jest pod opisami prelegentów!

Link do wydarzenia: http://careercon.pl/konferencja/kariera-it-sopot-24-09-2016/ Wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/events/627563170739814/

Event Organizers
  • Kariera IT - cykliczne spotkania branżowe

    Kariera IT to cykl targów pracy połączonych z konferencją dla szeroko rozumianej branży informatycznej. Wydarzenia organizowane są w 11 największych miastach Polski i skierowane są do wszystkich specjalistów IT, programistów oraz studentów kierunków informatycznych. Uczestnicy mają okazję zapoznać się z ciekawymi ofertami pracy, wysłuchać interesujących prelekcji oraz wziąć udział w pokazach technologii.

    Recent Events
    More
More Events From Organizers
Jul 25 09:00
Największa w Polsce konferencja o elektronicznym obiegu informacji - Summit EOIF GigaCon
Aleja Księcia Józefa Poniatowskiego 1, Warsaw, województwo mazowieckie, Poland
Social
Rating

based on 0 reviews