Kariera IT w Sopocie

Sep 24, 2016 · Sopot, Poland

Już 24 września (sobota) odbędzie się kolejna trójmiejska edycja wydarzenia Kariera IT. Tym razem spotykamy się w Hotelu Sheraton w Sopocie.

Czym jest Kariera IT? To spotkanie dla szeroko rozumianej branży informatycznej, skierowane do wszystkich specjalistów IT, programistów oraz studentów kierunków informatycznych. Łączymy targi pracy z konferencją, zatem jesteśmy pewni, że wszyscy działający w tej branży znajdą dla siebie coś ciekawego.

Na uczestników czekają liczne atrakcje: prelekcje merytoryczne, prezentacje najlepszych ofert pracy, pokazy nowinek technologicznych i konkursy z nagrodami.

Wydarzenie umożliwia nawiązanie kontaktów z pracodawcami w luźniej atmosferze i wzięcia udziału we wstępnej rekrutacji do kilku firm jednego dnia. Ponadto, dzięki mocnej części merytorycznej, pomaga w podwyższeniu własnych kompetencji oraz poznaniu nieszablonowych rozwiązań.

Wybrane tematy prelekcji:
- Pułapki liczb zmiennoprzecinkowych (Adam Sawicki)
- Domeny, usługi i zdarzenia w architekturze rozproszonej (Michał Łukaszewski)
- Introduction to Functional Reactive Programming (Eliasz Sawicki)
- Akka-http – functional approach to REST services (Szymon Pacanowski)
- Wkrótce kolejne tematy....

Swoje oferty pracy zaprezentują m.in.: Connectis, Accenture i Quad Graphics.  Będzie również okazja zobaczenia jak działają roboty oraz zobaczyć jakie projekty aktualnie tworzy Hackerspace Trójmiasto.

Udział w wydarzeniu jest całkowicie bezpłatny! Żeby wziąć w nim udział, należy jedynie zarejestrować się na stronie. Formularz dostępny jest pod opisami prelegentów!

Link do wydarzenia: http://careercon.pl/konferencja/kariera-it-sopot-24-09-2016/
Wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/events/627563170739814/

Event organizers
  • Kariera IT - cykliczne spotkania branżowe

    Kariera IT to cykl targów pracy połączonych z konferencją dla szeroko rozumianej branży informatycznej. Wydarzenia organizowane są w 11 największych miastach Polski i skierowane są do wszystkich specjalistów IT, programistów oraz studentów kierunków informatycznych. Uczestnicy mają okazję zapoznać się z ciekawymi ofertami pracy, wysłuchać interesujących prelekcji oraz wziąć udział w pokazach technologii.

    Recent Events
    More
Social
Rating

based on 0 reviews