Kariera IT w Lublinie

Sep 17, 2016 · Lublin, Poland

17 września (sobota) w Hotelu Mercure w Lublinie odbędzie się druga już edycja wydarzenia Kariera IT. To spotkanie dla szeroko rozumianej branży informatycznej. Jest ono skierowane do wszystkich specjalistów IT, programistów oraz studentów kierunków informatycznych. Łączymy targi pracy z konferencją, zatem jesteśmy pewni, że wszyscy działający w tej branży znajdą dla siebie coś ciekawego.

Na uczestników czekają liczne atrakcje: prelekcje merytoryczne, prezentacje najlepszych ofert pracy, pokazy nowinek technologicznych i konkursy z nagrodami.

Wydarzenie umożliwia nawiązanie kontaktów z pracodawcami w luźniej atmosferze i wzięcia udziału we wstępnej rekrutacji do kilku firm jednego dnia. Ponadto, dzięki mocnej części merytorycznej, pomaga w podwyższeniu własnych kompetencji oraz poznaniu nieszablonowych rozwiązań.

Tematy prelekcji:
- API REST z użyciem Laravel Framework (Damian Marzec)
- Rozpocznij swoją karierę w branży gier (Patryk Gałach)
- Testowanie oprogramowania w zwinnych zespołach (Bartosz Cebryk)
- Plan kariery (Mateusz Sikorowicz z infoPraca.pl)
- CQRS – Wzorzec architektoniczny w praktyce z wykorzystaniem ASP.NET Core (Jarosław Wąsik)
- Lean Change Management – uzupełnienie cyklu tworzenia oprogramowania (Wiesław Grabowski)
- Jak mówić by inni mnie słuchali? (Iwona X Kunach)
- VR is for porn (Paweł Niewęgłowski)
- Wkrótce kolejne tematy....

Swoje oferty pracy zaprezentują m.in.: DataArt, Symphony Solutions, Cyclad, Sygnity, Accenture.  Będzie również okazja zobaczenia jak działają drukarki 3D, skorzystać ze specjalnie przygotowanego kącika gier oraz skonsultować swoje CV z doradcą zawodowym.

Udział w wydarzeniu jest całkowicie bezpłatny! Żeby wziąć w nim udział, należy jedynie zarejestrować się na stronie. Formularz dostępny jest pod opisami prelegentów!

Link do wydarzenia: http://careercon.pl/konferencja/kariera-it-lublin-17-09-2016/
Wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/events/331615750512314/

Event organizers
  • Kariera IT - cykliczne spotkania branżowe

    Kariera IT to cykl targów pracy połączonych z konferencją dla szeroko rozumianej branży informatycznej. Wydarzenia organizowane są w 11 największych miastach Polski i skierowane są do wszystkich specjalistów IT, programistów oraz studentów kierunków informatycznych. Uczestnicy mają okazję zapoznać się z ciekawymi ofertami pracy, wysłuchać interesujących prelekcji oraz wziąć udział w pokazach technologii.

    Recent Events
    More
Social
Topics
Rating

based on 0 reviews