Kariera IT - kolejna edycja (19.11.2016)

Nov 19, 2016 · Poznań, Poland

Druga w 2016 roku edycja wydarzenia Kariera IT w Poznaniu odbędzie się już 19 listopada w Hotelu Andersia. Zapraszamy serdecznie do całkowicie bezpłatnego udziału wszystkich specjalistów IT, programistów, testerów i studentów kierunków informatycznych!

Dla przypomnienia: Kariera IT umożliwia nawiązanie kontaktów z pracodawcami w luźnej, przyjaznej atmosferze oraz daje możliwość wzięcia udziału we wstępnej rekrutacji w kilkunastu firmach jednego dnia. Ponadto ciekawa część merytoryczna prowadzona przez ekspertów z pewnością pomoże wzbogacić Waszą wiedzę oraz podwyższyć kompetencje. 

Tradycyjnie oprócz spotkań z pracodawcami, prezentacji wielu ciekawych ofert zatrudnienia oraz prelekcji, czekają na Was też inne atrakcje: pokazy nowinek technologicznych, konkurs z nagrodami oraz możliwość konsultacji swojego CV z doradcą zawodowym.

Swoje oferty pracy oraz aktualnie prowadzone projekty zaprezentują m.in.: Capgemini, CPL Jobs, IT Kontrakt, Intive, JCommerce, Hays, Accenture, QuadGraphics, Sygnity, Business Consulting Center, PSI, Grupa Eurocash, GSK.

Wybrane tematy prelekcji:
* O ewolucji języków programowania (Justyna Walkowska)
* Introduction to Functional Reactive Programming (Eliasz Sawicki)
* Business vs IT. Jak i dlaczego warto się dogadać? (Łukasz Karwacki)
* Jak prostą metodą rozwiązywać złożone problemy (Wiesław Grabowski)
* Drużyna Pierścienia czyli jak współpracować z hobbitami, programistami, testerami i innymi osobami z zespołu? (Karolina Pawłowska)
* Plan kariery (Mateusz Sikorowicz)
* Easy and type-safe SQL data access with Slick and Scala (Paweł Dolega, Michał Tomański)
* Linux w systemach wbudowanych i Open Source w Biznesie, czyli dlaczego wielkie konglomeraty inwestują w wolne oprogramowanie (Roman Ulan)
* Więcej tematów już wkrótce...

Spis Wystawców, opisy prelekcji i inne szczegóły:
http://careercon.pl/konferencja/kariera-it-poznan-19-11-2016/
Formularz darmowej rejestracji: 
http://careercon.pl/konferencja/kariera-it-poznan-19-11-2016/#register

WAŻNE: Zapisanie się na spotkanie na Meetup'ie nie jest równoważne dokonaniu rejestracji na wydarzenie. Jedynym warunkiem wzięcia udziału w spotkaniu jest dokonanie całkowicie bezpłatnej rejestracji na stronie wydarzenia - link powyżej. 

Event organizers

Are you organizing Kariera IT - kolejna edycja (19.11.2016)?

Claim the event and start manage its content.

I am the organizer
Social
Rating

based on 0 reviews