Junior .NET - Podstawy języka Python z VSCode

Jun 8, 2017 · Poznań, Poland

Zapraszamy na ostatnie w tym semestrze spotkanie grupy Junior .NET, poświęcone wprowadzeniu do programowania w języku Python.

Python to popularny język ogólnego przeznaczenia wykorzystywany tworzenia skryptów i aplikacji, ale także użyteczny przy tworzeniu rozwiązań Big Data, Machine Learning oraz Internet of Things. Cechuje go prostota, wieloplatformowość oraz bogactwo dostępnych bibliotek.

Na spotkaniu zaprezentowane zostaną podstawy języka Python oraz przydatne narzędzia i środowiska przy tworzeniu rozwiązań. Prelegentem będzie Mateusz Bartos, Microsoft Student Partner oraz programista w SlideCase.

Rejestracja na wydarzenie za pośrednictwem platformy Meetup: https://www.meetup.com/Studenckie-Grupy-NET/events/240462099/

Event organizers
  • put.net

    Osoby pasjonujące się technologiami .NET i korzystające z najnowszych rozwiązań firmy Microsoft. Ponadto interesuje nas każdy temat powiązany z sektorem IT, najnowszymi technologiami oraz przedsiębiorczością w start-up’ach. Organizujemy otwarte prelekcje i warsztaty, w trakcie których uczestnicy nabywają wiedzy z profesjonalnego źródła. Projekty realizowane przez nas odnoszą sukcesy na wysokich szczeblach. Staramy się na bieżąco zdobywać wiedzę by następnie przekazywać ją uczniom, studentom i pasjonatom.

    Recent Events
    More

Are you organizing Junior .NET - Podstawy języka Python z VSCode?

Claim the event and start manage its content.

I am the organizer
Social
Rating

based on 0 reviews