JUGademy#4

May 24, 2017 · Poznań, Poland

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na drugie spotkanie JUGademy, które odbędzie się 24 maja o 17:30 wyjątkowo w Allegro (ul. Grunwaldzka 182, parter, sala 01, 02).

Czym jest JUGademy?

To spotkania w czasie których doświadczeni programiści dzielą się swoją wiedzą z osobami, które rozpoczynają swoją karierę zawodową w IT.

Zakładamy, że znasz już podstawową składnie Javy, jeżeli czujesz, że musisz się tutaj podciągnąć i szukasz materiałów to zerknij na materiały wymienione tutaj. JUGademy to esencja tego co jest potrzebne w pracy programisty Javowego. W czasie tych wykładów/warsztatów dowiecie o najważniejszych pojęciach, praktykach i narzędziach które mogą się Wam przydać w pracy zawodowej.

O czym będziemy mówić na spotkaniu?

W czasie spotkania będziecie mogli posłuchać dwóch wykładów. W przerwie dzięki uprzejmości sponsora Allegro.pl będzie można się posilić pizzą i wymienić doświadczenia.

Chciałbym uczestniczyć co muszę zrobić?

Wystarczy, że zarejestrujesz się na tym meetupie i przyjdziesz 24 maja w Pixelu! Po spotkaniu nie zapomnij ocenić spotkania na meetup'ie.

Podziękowania

Ogromne podziękowania na ręce sponsorów tego spotkania: SoftwareMill za pomoc w stworzeniu logo JUGademy. Dziękujemy Allegro.pl za ufundowanie pizzy dla uczestników.

Event organizers
  • Poznań JUG

    Poznańska Grupa Użytkowników Języka Java (Poznań JUG) działa od 2004 roku. Głównym celem Poznań JUG jako organizacji jest tworzenie przestrzeni wymiany myśli i doświadczeń. Flagową inicjatywą Poznań JUG, jest organizowana wspólnie z Polską Grupą użytkowników języka Java (Polish JUG) międzynarodowa konferencja GeeCON (http://geecon.org), która to jest jednym z największych międzynarodowych wydarzeń tego typu w tej części Europy.

    Recent Events
    More

Are you organizing JUGademy#4 ?

Claim the event and start manage its content.

I am the organizer
Social
Rating

based on 0 reviews