JUGademy#1

Mar 1, 2017 · Poznań, Poland

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na pierwsze spotkanie JUGademy, które odbędzie się 1 marca o 17:00 w sali 13 w Centrum Wykładowym Politechniki Poznańskiej (ulica Piotrowo 2).

Czym jest JUGademy?

To spotkania w czasie których doświadczeni programiści dzielą się swoją wiedzą z osobami, które rozpoczynają swoją karierę zawodową w IT.

Zakładamy, że znasz już podstawową składnie Javy, jeżeli czujesz, że musisz się tutaj podciągnąć i szukasz materiałów to zerknij na materiały wymienione tutaj. JUGademy to esencja tego co jest potrzebne w pracy programisty Javowego. W czasie tych wykładów/warsztatów dowiecie o najważniejszych pojęciach, praktykach i narzędziach które mogą się Wam przydać w pracy zawodowej.

Wykłady mają charakter otwarty, darmowy, trwają od 45min do 1,5h w zależności od komplikacji zagadnienia.

O czym będziemy mówić na pierwszym spotkaniu?

W czasie spotkania będziecie mogli posłuchać dwóch wykładów. W przerwie między wykładami będziecie mogli podyskutować z prelegentami przy kawałku pizzy.

Chciałbym uczestniczyć co muszę zrobić?

Wystarczy, że zarejestrujesz się na tym meetupie i przyjdziesz 1 marca na Politechnikę!

Event organizers
  • Poznań JUG

    Poznańska Grupa Użytkowników Języka Java (Poznań JUG) działa od 2004 roku. Głównym celem Poznań JUG jako organizacji jest tworzenie przestrzeni wymiany myśli i doświadczeń. Flagową inicjatywą Poznań JUG, jest organizowana wspólnie z Polską Grupą użytkowników języka Java (Polish JUG) międzynarodowa konferencja GeeCON (http://geecon.org), która to jest jednym z największych międzynarodowych wydarzeń tego typu w tej części Europy.

    Recent Events
    More

Are you organizing JUGademy#1 ?

Claim the event and start manage its content.

I am the organizer
Social
Topics
Rating

based on 0 reviews