Jak i dlaczego zostałem Analitykiem Biznesowym?

Apr 9, 2018 · Wrocław, Poland

Prelegent: Michał Kopeć, Business Analyst w Objectivity

Od kilkunastu lat porusza się w świecie IT, najpierw w roli Developera, później jako Analityk. Uważa, że wszystko da się opisać algorytmem.

Wiele razy po spotkaniach typu BAM (i nie tylko), pytaliście Michała, jak stać się Analitykiem Biznesowym. Jaki zestaw cech, umiejętności i wiedzy czyni z ludzi dobrych BA? W końcu postanowił odpowiedzieć :)
Na spotkaniu dowiesz się, jak wyglądała droga Michała i co kierowało nim w dokonywanych wyborach. Michał podzieli się zarówno tym, co z jego perspektywy przybliżyło go do tej roli oraz z porażkami, żeby dać szansę uczenia się na jego błędach.

Do zobaczenia! :)

Event organizers
  • Business Analysts Meetup

    Przekładanie wizji biznesu na rozwiązanie i tłumaczenie języka developerów na język biznesu – to chleb powszedni każdego analityka. Tworzenie rzeczy niemożliwych w określonym czasie, a także umiejętność precyzyjnej komunikacji pewnie też brzmi znajomo? Jeśli dobrze rozumiesz te zagadnienia, to jesteś we właściwym miejscu! Business Analyst Meetup to wrocławskie spotkania analityków, podczas których wychodzimy poza swoje schematy, dzielimy się doświadczeniami oraz słuchamy refleksji i przemyśleń innych. Każ

    Recent Events
    More

Are you organizing Jak i dlaczego zostałem Analitykiem Biznesowym??

Claim the event and start manage its content.

I am the organizer
Social
Topics
Rating

based on 0 reviews