Scaling Delivery with Test Automation

Sep 27, 2018 · Şişli, Turkey

iyzico'da her gün ortalama 4 sürüm canlıya çıkıyor ve tüm testleri robotlar yapıyor. Test yapan robot mühendislerin hikayesini dinlemek için sizi sunumumuza bekliyoruz.

YALÇIN YENİGÜN
Lisansını 2009 yılında Galatasaray Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünde tamamlamıştır ve yine aynı bölümde yapay öğrenme alanında yüksek lisansını bitirmiştir. 2009 yılından bu yana ZeroBuffer ve Vodafone Teknoloji'de bir çok yazılım projesinde yer almış, aynı zamanda Bilge Adam, Digitürk ve Syncsort firmalarında danışmanlık yapmıştır. 2015'ten bu yana ise iyzico'daki bir çok projede yer almaktadır. iyzico'da ileri seviyede yapay öğrenme algoritmaları kullanan sahtecilik tespiti (fraud detection) ürünleri geliştirmiştir. Şu anda ise iyzico’da 20'den fazla yazılım mühendisinin bulunduğu bölümden sorumlu yönetici olarak görevini sürdürmektedir. Uzun yıllardır test otomasyon alanında tecrübe sahibi olan Yalçın Yenigün yine bu alanda, "Appium Essentials" (https://www.amazon.com/Appium-Essentials-Manoj-Hans/dp/1784392480) isimli kitabın yazımına da katkı sağlamıştır.

Event organizers
  • iyzico Engineering Meetup

    As iyzicoders, we are a team of passionate developers who has dreams to come true. The engineering department is entirely managed and developed through Agile culture and mindset. The whole engineering team believes the power of Software Craftsmanship movement. We believe that the engineering cultures we have cultivated and our technical processes we have created are very special. We are proud that iyzico is among the rare companies in this field both in Turkey and in the world. We love collaboration and sh

    Recent Events
    More

Are you organizing Scaling Delivery with Test Automation?

Claim the event and start manage its content.

I am the organizer
Social
Rating

based on 0 reviews