IWD Kütahya 2018

Apr 14, 2018 · Kütahya Merkez, Turkey

Women Techmakers (WTM) daha fazla kadının bilim, teknoloji, mühendislik ve benzeri sektörlerde yer almasını teşvik etmek amacıyla etkinlikler düzenleyen ve Google tarafından desteklenen uluslararası bir topluluktur.

Dünya üzerindeki bir çok WTM topluluğu gibi biz de bu amaca değer katmak, Türkiye’deki kadın girişimci, tasarımcı, geliştiricileri, bilişimcileri bir araya getirmek için 2016 yılında Google Developer Groups (GDG) Kütahya bünyesinde WTM Kütahya’yı kurduk.

2016 yılından beri düzenlediğimiz bu etkinliklere bir yenisini katmak için, Women Techmakers Kütahya ekibi olarak bu sene 2.sini düzenleyeceğimizin IWD etkinliğinin hazırlıklarına başladık. Bu etkinlikte #BuildingANewHorizon konseptini benimseyerek dünya kadınlar gününü kutlamak, hep birlikte öğrenmek, öğretmek, paylaşmak, tanışmak için bir araya geleceğiz.

Sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Event organizers
  • GDG Kütahya

    Google Geliştirici Grupları (GDG'ler), Android,Uygulama Altyapısı’ndan Google Chrome platformlarına, Google Maps API gibi ürün API’larına, YouTube API ve Google Calendar API’ya kadar her şeyi içeren Google'ın geliştirme teknolojisiyle ilgilenen geliştiriciler içindir.GDG Kütahya ise Kütahya da kurulmuş olan ve herkesin katılımına açık  gönüllü bir geliştirici topluluğudur 

    Recent Events
    More

Are you organizing IWD Kütahya 2018?

Claim the event and start manage its content.

I am the organizer
Social
Rating

based on 0 reviews