Innowacje w biznesie - warsztaty

May 20, 2016 · Warszawa, Poland

Uczestnicy zdobędą praktyczną wiedzę na temat tworzenia innowacyjnych usług cyfrowych. Wydarzenie będzie poświęcone rozwiązaniom, które mogą mieć znaczny wpływ na rozwój sektora bankowego, ubezpieczeniowego, telekomunikacyjnego i nie tylko. Jaki wpływ na rynek może mieć współpraca oparta o najnowsze technologie? Jak dzięki innowacjom personalizować ofertę tak, by była konkurencyjna i trafna? Jak zainicjować tę współpracę? Na te i wiele innych pytań odpowiedź znajdziecie podczas warsztatu prowadzonego przez Piotra Piskorskiego, który odpowiada za przygotowanie oraz realizację strategii IT dla regionu w duńskiej siedzibie Banku Nordea.

DLACZEGO WARTO?
– nawiążesz nowe kontakty biznesowe
– dowiesz się jakie trendy IT aktualnie panują na rynku finansowym
– dowiesz się jak tworzyć modele innowacyjnych usług
– jak pozyskiwać innowacyjne pomysły
– uzyskasz profesjonalną konsultację

WARSZTATY SKIEROWANE SĄ DO:
Przedstawicieli sektora bankowego, ubezpieczeniowego, telekomunikacyjnego oraz wszystkich osób zainteresowanych innowacyjnym podejściem do biznesu.
– przedstawicieli zarządu
– wyższej, średniej kadry zarządzającej
– specjalistów ds. rozwoju IT
– specjalistów ds. innowacji
– specjalistów ds. rozwoju biznesu

Event organizers
  • Gigacon

    Kilkuosobowym zespołem, który do dziewiętnastoletniej tradycji firmy dołożył swoje zaangażowanie, serce i głęboką wiarę w każdy realizowany projekt. Organizujemy konferencje dla branży IT i biznesowe. Rocznie około 30-40 spotkań! Realizujemy wydarzenia obejmujące tematycznie niemalże całość zagadnień związanych z IT: bezpieczeństwo, obieg dokumentów, sieci, cloud computing, procesy biznesowe, data center, rozwiązania IT dla poszczególnych sektorów.

    Recent Events
    More

Are you organizing Innowacje w biznesie - warsztaty?

Claim the event and start manage its content.

I am the organizer
Social
Rating

based on 0 reviews

Featured Events