haXe i OpenFL - Jak i czy, robić w tym gry?

Oct 23, 2013 · Kraków, Poland

HaXe i OpenFL umożliwiają wygodne tworzenie wydajnych multiplatformowych gier i aplikacji - niestety brak łatwo dostepnych materialow online i pewne błedne informacje krążace po sieci sprawiaja ze wdrożenie i zrozumienie tej technologi może byc problematyczne.
Podczas spotkania pokaże jak uniknać najpopularniejszych błedów, zaprezęntuje możliwości języka haXe, przygotuje w pełni dzialajacy projekt multiplatformowej gry oraz omówie jak ją debugować.
Prezentacja bedzie w szczególnosci dotyczyć tworzenia gier na platformy mobilne, android, iOS i Blackberry. Powinna również dać pogląd na to jak haXe użyc do tworzenia innych projektów - aplikacji na komputery stacjonarne czy stron www (backendu i frontendu).
Do tej pory w haXe powstal m.inn. Rymdkapsel ( http://rymdkapsel.com/ ) i Paper Please ( http://dukope.com/ ) - Twoja gra może byc kolejna.

Event organizers
  • GDG Krakow

    GDG Kraków to społeczność użytkowników i developerów technologii Google. GDG Kraków is an independent group; our activities and the opinions expressed on this Meetup should in no way be linked to Google, the corporation. Our [Google+](https://plus.google.com/107562802227561437057).

    Recent Events
    More

Are you organizing haXe i OpenFL - Jak i czy, robić w tym gry? ?

Claim the event and start manage its content.

I am the organizer
Social
Rating

based on 0 reviews