×
Eventil - Find Tech Events
Official mobile app
FREE - In Google Play
View
×
Eventil
Official mobile app
FREE - In App Store
View

Hardgroup #4

Tue, 23 Feb 2016 5:00 PM

Hardgroup #4

Event Description Connected home - technologie i wojna protokołów Borys Tomala z CloudThing.io opowie o produktach i najnowszych technologiach dla automatyki domowej, wojnie protokołów oraz przedstawi stosunkowo nowego gracza na rynku - Thread Protocol.

Jak pozyskać finansowanie na komercjalizację swojego projektu? Wprowadzanie hardware’owego projektu na rynek często wiąże się z koniecznością pozyskania zewnętrznego finansowania. Właśnie wtedy twórcy produktu muszą odpowiedzieć sobie wiele pytań: jak przekonać do siebie inwestorów? Która forma finansowania będzie dla naszego projektu najlepsza? Czego możemy się spodziewać po współpracy z inwestorem? Właściwe odpowiedzi na te pytania zwiększają szansę na rynkowy sukces produktu, więc warto znać jak najwcześniej. O tym jak najlepiej przygotować się do pozyskiwania środków na rozwój swojego projektu opowie Jacek Bartczak z Arkley Seed Fund, czyli funduszu inwestującego w projekty z obszaru Hardware.

Co nowego na FOSDEM Opis stoisk i nowości które dało się znaleźć na konferencji. Boisz się terrorystów? Nie było Cię w tym roku na FOSDEM? To prezentacja dla Ciebie ;-)

Nagrania dostepne na: http://events.pozoga.eu/hardgroup-4/

Event Organizers
  • Hardgroup

    Hardgroup to otwarta grupa osób. Gromadzimy lokalną społeczność. Ułatwiamy poznanie nowych ludzi i wymianę wiedzy i doświadczeń. Prowadzimy cykliczne spotkania o tematyce sprzętowej. Nagrania prezentacji można znaleźć na: http://events.pozoga.eu/category/elektronika/hardgroup/ Strona grupy: http://hardgroup.pl

    Recent Events
    More
Social
Rating

based on 0 reviews

Other Events You May Like