Hallederiz Abi

Aug 31, 2019 · İstanbul, Turkey

Yoğun istek üzerine Awesome Bros etkinliğinden sonra aynı konsept ile Creathive katkılarıyla yeni bir etkinlik yapmak için kolları sıvadık.

Yine çok eğleneceğimiz ve birbirinden güzel insanlar tanıyacağımız etkinlikle sizlerleyiz. 2 avukat ve 1 freelance tasarımcı konuğumuz siz tasarımcılara müşterilerinize karşı olan haklarınızla ile ilgili sunum yapıp sonrasında aklınıza takılan tüm soruları cevaplayacaklar.

Müziğin gücüne inanıyoruz ve sonrasında hep birlikte eğlenmeye başlıyoruz. Sunumun hemen ardından Tasarım Mutfağı dj'leri sahnede olacak ve beraber partileyeceğiz. Çok güzel anılar biriktireceğimiz bu güzel günü kaçırmamanı tavsiye ediyoruz.

Görsel Performans
Kurcağımız özel sahnede ilk defa görsel ve işitsel mapping performansı yapacağız. Sizlerle beraber bu eşsiz deneyimi paylaşıyor olmaktan çok mutluyuz.

Detaylar ve Bilet için: https://tasarimmutfagi.confetti.events/

Event organizers
  • Tasarım Mutfağı

    Tasarımsal tüm konuları ele alacağız ve tartışacağız. Sadece bir YouTube kanalı olarak değil, bir komünite amacı ile başladığımız bu yolda bizlerle beraber Twitter ve Slack kanalından tasarım adına her şeyi konuşabilirsin. ► Slack : http://tiny.cc/tmslack ► Twitter : http://twitter.com/tasarimmutfagi ► Instagram : http://instagram.com/tasarimmutfagitv ► Youtube : http://youtube.com/tasarimmutfagi

    Recent Events
    More

Are you organizing Hallederiz Abi?

Claim the event and start manage its content.

I am the organizer
Social
Rating

based on 0 reviews