Google Cloud Platform

Feb 23, 2017 · Çankaya, Turkey

Konu: Google Cloud Platform

Google'ın bulut hizmetlerini gerçekleştirdiği platform olan 'Google Cloud Platform' üzerinden nasıl geliştirme yapılacağını, bulut tabanlı servisleri, genel olarak bulut teknolojisi ve bulut hizmetlerinin üzerine karşılaştırmalı olarak konuşacağımız bir etkinlik olacak.

OTSİMO ve GEOSYS sponsorluğunda gerçekleştireceğimiz etkinliğimize cloud hizmetleri kullanan, kullanmayı düşünen herkesi bizlerle fikirlerini ve bilgilerini paylaşmaya bekliyoruz.

Konuşmacı: Hüseyin Mert

GC, google premier partner e-Devlet Kapısı, Fatih ve DergiPark projeleri gibi devlete, NTV, MNG ve bir çok özel büyük portale danışmanlık yapan, ana iş kalemi SaaS ve Portal ve çözümleri konusunda yurt içi ve yurt dışında destek ve implemantasyon yapıp bu konuda projeleri olan bir yazılımcıdır.

SitenizOlsun.com ojs.io yurthost.com pgcloud.io startuplarda yer almaktadır.

Program:

[masked] - Pizza

[masked] - Hüseyin Mert Sunum ve Soru-Cevap

20.30 - ... - Muhabbet ( Mekan bağımsız :) )

Event organizers
  • Javascript Ankara

    Her ay Ankara'da JavaScript, Frontend, Web ve Mobil Teknolojiler üzerine buluşup konuşabileceğimiz bir topluluk JS Ankara. Bir yılı aşkın süredir çeşitli mekanlarda etkinlikler düzenleyerek, buluşmaları aralıksız sürdürmeye gayret ediyoruz. Öğrenci, çalışan, deneyimli, deneyimsiz herkesi aramıza bekliyoruz. Bizi twitter'dan da takip edebilirsiniz: @JS_Ankara Sponsorluk formu: https://goo.gl/forms/JrzfvYUc3LZn2szr2

    Recent Events
    More

Are you organizing Google Cloud Platform?

Claim the event and start manage its content.

I am the organizer
Social
Rating

based on 0 reviews