Global Windows Azure Bootcamp - Türkiye

Apr 27, 2013 · Beşiktaş, Turkey
Tüm dünyada  MVP'ler ve community gönüllüleri tarafından eş zamanlı olarak 27 Nisan, 2013'te yapılacak olan Windows Azure Bootcamp'in Türkiye event'ine katılmak için kayıt olun!
http://globalwindowsazure.azurewebsites.net/
 
Kayıt sayısı 600 kişi olarak açılmış olup salon kapasitesi 150 kişiyle sınırlandırıldığıdan sadece ilk gelen 150 kişi oturumlara katılabilecelktir.
DİKKAT: Etkinliğe kaydınız sonrasında size mail ile gönderilecek biletinizi yazıcınızdan çıkartıp yanınıza getirmeyi unutmayın!
 
Etkinlik İçeriği
10.00-11.00 Azure Dünyası'na Giriş.
PAAS, IAAS nedir? Azure bu dünyalarda neler sunar? Daha da fazlası bunları nasıl sunar? Peki Azure'un kendisi nasıl çalışır? Arkada neler oluyor? gibi birçok sorunun cevabını bulacağınız bu oturumu kaçırmayın.
11.00-12.00 Azure'a Deployment ve Migration Yöntemleri
Yeni bir uygulamayı Azure'a deploy etmenin yöntemleri, update ve upgrade stratejileri ve son olarak da var olan uygulamaların migrationları. İşte hepsi bu oturumda!
12.00-13.00 Azure Storage Servisleri
Blob, Table (NOSQL) ve Queue servislerine göz atacağımız bu oturumda tüm bu servisleri .NET tarafından kullanımını göreceğiz.
14.00-15.00 Azure'da bir AutoScale hikayesi.
Azure'daki uygulamamızın kendi kendine performansını dinleyip kendi kendine ölçeklenmesini nasıl sağlarız? Murphy izin verirse bu oturumda demolarla göreceğiz.
15.00-16.00 Powershell ile Windows Azure Yönetimi
Resmi Windows Azure PowerShell Cmdlets ile çeşitli Windows Azure servislerinin nasıl yönetilip, otomatize edilebileceği üzerine hızlı bir tur atıyoruz.
16.00-17.00 Azure'da Diagnostics ve Debugging
Azure'da hatalarını yakalamak, detayları bulmak ve gidermek tahmin ettiğinizden farklı olabilir. Bu oturumda Diagnostics ve debugging konularını inceleyerek uygulamanızın sağlığını dinlemenizi ve müdahale edebilmenizi sağlayacağız.
 
Konuşmacılar
Daron Yöndem
İlkay ilknur
Tuğberk Uğurlu
 
Event organizers

Are you organizing Global Windows Azure Bootcamp - Türkiye?

Claim the event and start manage its content.

I am the organizer
Social
Rating

based on 0 reviews