Global Azure Bootcamp 2017 Tallinn

Apr 22, 2017 · Kesklinn, Estonia

Azure Bootcamp Tallinn toimub ka sellel aastal. Tegemist on globaalse üritusega, mis toimub samaaegselt umbes 200 erinevas maailma linnas. Ürituse fookuses on Microsoft Azure ja sellega otseselt seotud tehnoloogiad, platvormid ja teenused. Eesmärgiks on tutvustada Azure võimalusi ja jagada seonduvat praktilist oskusteavet. 

Ettekanded toimuvad seekord paralleelselt - üks ettekannete seeria on mõeldud arendajatele ning teine IT-spetsialistidele ja administraatoritele. Ettekannetega astuvad üles MVP-d meilt ja mujalt.

Sponsorite poolt on välja pandud mitmeid huvitavaid auhindu!

Teemad: DevOps, Azure Stack, AzurePack, Azure Functions, Azure AD jpm huvitavat.

NB! Kohtade arv on piiratud.

Kava

11:00 - Avame uksed

11:15 - Avakõne

12:00
DEV: Azure Functions süvapeakas (Gunnar Peipman)
ITPRO: Modernne protsessiautomaatika (Kaido Järvemets)

13:00
DEV: Performance monitoring in DevOps world (Taavi Kõosaar, Solidify)
ITPRO: Azure Pack ja Azure Stack (Heiki Tähis, Atea)

14:00 - Lõuna, võileivad, networking

15:00
DEV: Office 365 SharePointi töövood Flow ja Azure abil (Gunnar Peipman)
ITPRO: Viime halduse pilve (Heiki Tähis, Atea)

16:00
DEV: Continuous Delivery to Azure with VSTS (Mathias Olausson, Solidify)
ITPRO: Tööorganiseerimise lahendused Microsofti pilves (Gunnar Peipman)

17:00 - Loosime auhindu ja networking

Ettekanded

Azure Functions süvapeakas (Gunnar Peipman)
Azure Functions on Microsofti pakkumine "serverless computing" valdkonnas. Ettekanne tutvustab pilvefunktsioone sügavuti ning jagab näpunäiteid funktsioonide kasutamiseks praktikas.
Tase: 300 

Modernne protsessiautomaatika (Kaido Järvemets)
Ettekanne keskendub kaasaegsele protsesside automatiseerimisele ja rakenduste loomisele, milleks kasutatakse Microsofti pilveteenuseid ja -lahendusi. Tutvustamisele tulevad sellised tehnoloogiad nagu Azure Automation, Microsoft Flow, Microsoft PowerApps ja SharePoint Online.
Tase: 200 

Azure Pack ja Azure Stack (Heiki Tähis, Atea)
Azure pilv on võimalik miskis osas ka enda serveriruumis "kodustada". Räägime ja näitame, kuidas seda teha saab ning mis on sellel kõigel ikkagi pilvega pistmist.
Tase: 200

Performance monitoring in DevOps world (Taavi Kõosaar, Solidify)
Wouldn’t it be good to know how your application or service is being used and is performing while its running live? It is essential to have more insights into the running application as the cycle time for delivering new features and releases speed up. Come and join for a journey into DevOps and Application Performance Management (APM) using Azure Application Insights. We will cover how to detect, triage and diagnose different scenarios and provide the necessary input to quickly and correctly act to resolve situations. The focus is on web applications or services running on-premise or hosted in the cloud.
Tase: 200

Office 365 SharePointi töövood Flow ja Azure abil (Gunnar Peipman)
Klassikalisi SharePointi töövooge Office 365 keskkonnas kasutada ei saa, kuid see-eest on Microsoft loonud mitmed huvitavad võimalused millegi töövoogude sarnase ehitamiseks. Ettekanne keskendub uutele võimalustele töövoogude ja automatiseeritud protsesside ehitamisel Microsofti pilvedes. Praktilised näited ja demod on osa ettekandest.
Tase: 300

Viime halduse pilve (Heiki Tähis)
Azure annab üllatavalt palju võimalusi toetamaks maapealset kola ja selle haldust. Käime taaskord üle OMS-i võimekuse, mis aasta jooksul veidi muutunud ning vaatame ka lisandunud haldusvahendeid.
Tase: 200

Continuous Delivery to Azure with VSTS (Mathias Olausson, Solidify)
Many agile organizations implement continuous delivery as a step towards faster delivery of business value from the IT projects. But how do you get it to work for real? In this session, we will look at how to implement techniques and tools to build, package and deploy and application to Azure using Visual Studio Team Services (VSTS). 
Tase: 300

Tööorganiseerimise lahendused Microsofti pilves (Gunnar Peipman)
Ülevaatlik ettekanne Microsofti poolt pilves pakutavatest teenustest, mille abil inimeste tööd organiseeritakse. Ettekanne on mõeldud IT-inimestele, kes oma organisatsioonis vastutavad kasutajate toetamise ja tööprotsesside optimeerimise eest tehnilisi vahendeid kasutades.
Tase: 200

Event organizers
  • UG Estonia

    UG Eesti on sõltumatu Microsofti tehnoloogiate kasutajagrupp, mille eesmärgiks on koondada tehnoloogiahuvilisi ning luua tugev tehniline kogukond. Kogukonna eestvedajateks on Eesti MVP-d ja teised vabatahtlikud oma ala professionaalid. Kasutajagrupp keskendub Microsofti maailma tutvustamisele ning kommuuniürituste korraldamisele.

    Recent Events
    More

Are you organizing Global Azure Bootcamp 2017 Tallinn?

Claim the event and start manage its content.

I am the organizer
Social
Rating

based on 0 reviews