GISspot #3 / Śledzie Kodują Hacknight

Aug 3, 2017 · Bialystok, Poland

Termin nietypowy bo w środku wakacji – ale już 3 sierpnia 2017 r. spotkamy się na kolejnym GISspot, który jest jednocześnie pierwszym Hacknight’em „Śledzie kodują”. W trakcie spotkania porozmawiamy o grywalizacji w zbieraniu danych przestrzennych, darmowych otwartych danych satelitarnych oraz na prośbę Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego przeanalizujemy tematykę działania geoportalu województwa podlaskiego. Co wy na to?

GISspot to społeczność związana z praktycznym rozwojem i wykorzystaniem danych przestrzennych i narzędzi do zarządzania nimi.

Fundacja Soclab - Laboratorium Badań i Działań Społecznych odpowiada za zaangażowanie społeczne związane z tworzeniem nowych usług i rozwiązań w zakresie otwartych danych.

Dzięki HACKLAG mamy zapewnione komfortowe warunki do pracy w ich atrakcyjnych przestrzeniach. Zawsze możemy na nich liczyć.

Jesteśmy częścią ogólnopolskiej społeczności Koduj dla Polski, gdzie hackerzy i aktywiści z różnych dziedzin, starają się wspierać technologią rozwiązywanie problemów społecznych.

Event organizers
  • Koduj dla Polski

    Koduj Dla Polski to społeczność poszukująca technologicznych rozwiązań społecznych wyzwań. Chcemy Polski ze sprawniejszymi wewnętrznie urzędami bardziej przyjaznymi dla obywatela, firmami operującymi na otwartych danych realizującymi społeczne cele, nowoczesnymi organizacjami społecznymi opartymi na wiedzy, większym zaangażowaniem obywateli w życie publiczne oraz dialogiem budującym zaufanie pomiędzy tymi sektorami.

    Recent Events
    More

Are you organizing GISspot #3 / Śledzie Kodują Hacknight?

Claim the event and start manage its content.

I am the organizer
Social
Rating

based on 0 reviews