GIC 2016

Oct 21 - 23, 2016 · Poznań, Poland

GIC to największe w Europie Środkowo-Wschodniej wydarzenie dla branży gier, w trakcie którego organizowane są targi pracy, konferencje i spotkania biznesowe.

Poznań, Polska – 12 października 2016 roku – Organizatorzy Game Industry Conference informują, że IX edycja konferencji odbędzie się w dniach 21-23 października br. w Poznaniu. GIC to największe w Europie Środkowo-Wschodniej przedsięwzięcie dotyczące tworzenia gier wideo, organizowane na Międzynarodowych Targach Poznańskich obok targów Poznań Game Arena. Głównym celem konferencji jest rozszerzenie współpracy pomiędzy polskim i zagranicznym rynkiem rozrywki elektronicznej. Tegoroczna odsłona wydarzenia skupi wokół siebie ponad 500 firm i 3500 uczestników z całego świata.

GIC to świetna okazja, by spotkać międzynarodowej sławy gości ze świata gier wideo, wysłuchać ich prelekcji oraz wziąć udział w organizowanych przez nich warsztatach. Wśród zaproszonych prelegentów znajdują się osoby powiązane z wieloma cenionymi firmami, w tym m.in. Takashi Tokita (twórca gier z 30-letnim stażem, jeden z szefów Square Enix), Roman Mardo (Menedżer ds. Rozwoju w Google), Matt Komorowski (Dyrektor Zarządzający w PayPal), Marcin Przybyłowicz (twórca muzyki w m.in. The Witcher, CD Projekt RED) oraz Paweł Marchewka (założyciel i CEO w Techland).

Event organizers

Are you organizing GIC 2016?

Claim the event and start manage its content.

I am the organizer
Social
Rating

based on 0 reviews