Geek Girls Carrots Trójmiasto #37 - 4 urodziny!

Dec 12, 2016 · Gdynia, Poland

KIEDY: 12.12.2016, godz. 18:00

GDZIE: Pomorski Park Naukowo Technologiczny w Gdyni

Zapraszamy na 37 spotkanie trójmiejskiej społeczności Geek Girls Carrots. Będzie to spotkanie wyjątkowe. Obchodzimy czwarte urodziny GGC w Trójmieście!
A skoro to czwarta rocznica, to zaprosiliśmy czworo prelegentów, którzy poruszą cztery tematy. Usłyszymy m.in. o skutecznym budowaniu trwałych relacji z partnerami, o cyfryzacji HR i o aplikacjach, które zmieniają relacje między pracodawcą a pracownikiem. Będzie też coś dla marketerów – o markach, które skutecznie stosują komunikację marketingową i budują silną pozycję – i dla pasjonatów UX, ciekawych nowych trendów w branży w nadchodzącym roku.

Nie zabraknie urodzinowego poczęstunku i networkingu – bo przecież nasze spotkania to idealna okazja do nawiązania nowych, owocnych znajomości.

Dziękujemy Wam bardzo za te cztery wspólne lata. Jesteśmy wdzięczni wszystkim, którzy przyczynili się do tego, że społeczność trójmiejskich Karotek rośnie w siłę. A że to ostatnie spotkanie w tym roku, dziękujemy także za mijające dwanaście miesięcy. Dużo się działo! W 2016 roku zorganizowaliśmy pięć spotkań, podczas których swoimi doświadczeniami podzieliło się aż dziewiętnastu prelegentów.

Do zobaczenia 12 grudnia w Gdyni!​

http://ggctrojmiasto37.evenea.pl/

Event organizers
  • Geek Girls Carrots

    Geek Girls Carrots is a global grassroots organisation focused on attracting women to tech. We create community by organising meeting, workshops, and other events which gather people to share their knowledge and experience. Since 2011, meetings have taken place in 33 cities, 15 countries. We’ve conducted about 415 regular community Carrots Meetups with 800 speakers, 36 special events, 182 workshops in Python, JavaScript, HTML, Scrum, UX. Over 1000 participants in our monthly meetings across all our cities.

    Recent Events
    More

Are you organizing Geek Girls Carrots Trójmiasto #37 - 4 urodziny!?

Claim the event and start manage its content.

I am the organizer
Social
Rating

based on 0 reviews