Geek Girls Carrots Trójmiasto #36

Nov 16, 2016 · Gdańsk, Poland

Geek Girls Carrots Trójmiasto #36

KIEDY: 16.11.2016, godz. 18:00

GDZIE: Gdański Inkubator Przedsiębiorczości STARTER, sale na parterze

Już niebawem, a dokładnie 16 listopada spotykamy się o 18:00 na kolejnym spotkaniu Geek Girls Carrots Trójmiasto. Tym razem spotykamy się w Inkubatorze Przedsiębiorczości Starter.

Biznes jest dobry, Przedsiębiorczość jest dobra! - pod takim hasłem odbędzie się tegoroczna, dziewiąta już edycja Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości.To międzynarodowy projekt promujący rozwój biznesowych inicjatyw. W zeszłym roku Polska okazała się rekordzistą ŚTP organizując największą liczbę wydarzeń ze wszystkich 160 krajów biorących udział w projekcie. W ciągu tygodnia przedsiębiorczości 2900 partnerów zorganizowało wydarzenia, w których udział wzięło w sumie 95 tysięcy uczestników. Spotkania przedsiębiorczych są nie tylko okazją do wymiany kontaktów i doświadczeń, ale także bezcennym wsparciem i inspiracją do podejmowania kolejnych wyzwań.

DLACZEGO WARTO?

Misją społeczności Geek Girls Carrots jest promowanie kobiet w IT, networking i samorozwój oraz zachęcanie kobiet do podejmowania wyzwań w branżach związanych z nowymi technologiami. Nie od dziś wiadomo, że przedsiębiorczość jest kobietą. Coraz częściej to właśnie panie zakładają firmy i stają za sterem własnego, wymarzonego biznesu. Choć droga do sukcesu zazwyczaj nie obywa się bez przeszkód, to jednak determinacja, wytrwałe dążenie do celu i ambicja pomagają osiągnąć upragniony cel. Kobiety są nie tylko przedsiębiorcze, ale także potrafią wspierać się wzajemnie i współpracować.

CO ZYSKASZ?

Dostęp do wiedzy, historie 4 prelegentek
Dowiesz się o tworzeniu unikatowych wartości dla biznesu
Możliwość czerpania z różnorodności doświadczeń we własnych projektach
Know-how, mnóstwo inspiracji i najnowszych trendów
Okazję do nawiązania nowych relacji biznesowych

CHCESZ WZIĄĆ UDZIAŁ W 36 SPOTKANIU GEEK GIRLS CARROTS?
Nie czekaj i zapisz się już dziś!
http://ggctrojmiasto36.evenea.pl/

Event organizers
  • Geek Girls Carrots

    Geek Girls Carrots is a global grassroots organisation focused on attracting women to tech. We create community by organising meeting, workshops, and other events which gather people to share their knowledge and experience. Since 2011, meetings have taken place in 33 cities, 15 countries. We’ve conducted about 415 regular community Carrots Meetups with 800 speakers, 36 special events, 182 workshops in Python, JavaScript, HTML, Scrum, UX. Over 1000 participants in our monthly meetings across all our cities.

    Recent Events
    More

Are you organizing Geek Girls Carrots Trójmiasto #36?

Claim the event and start manage its content.

I am the organizer
Social
Rating

based on 0 reviews

Featured Events